Wpis z mikrobloga

- #!$%@? z domu gdzie jesteś źle traktowana, boisz się choćby #!$%@? wysrać normalnie bo na piętrze z niewiadomego powodu nie mogę (tylko ja), jedyne co interesuje starego cały czas to szkoła, zdarzyło się nawet stawianie ojcu przez macochę ultimatum, że albo ona, albo ja.

- stary ma z tym problem.

- ejtrocheszacunku.png, nie masz wyrzutów sumienia?????

#mayushiicontent #zalesie
Pobierz mayurishiina - - #!$%@? z domu gdzie jesteś źle traktowana, boisz się choćby #!$%@? w...
źródło: comment_1592913641Ps651TzDvZVJpq2IpeVqqp.jpg
  • 73
@mayurishiina: ja #!$%@?, jakie manipulacje xD masz ojca parówę, który właśnie z niewiadomych przyczyn w łatwy sposób dał się owinąć a teraz suka próbuje jeszcze Ciebie xD
a skoro stary tak bardzo źle się czuł, to dlaczego nie wezwała tego pogotowia? a skoro wie że ma problemy z sercem to niech je ogarnie, przecież są razem i go kocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- #!$%@? z domu gdzie jesteś źle traktowana, boisz się choćby #!$%@? wysrać normalnie bo na piętrze z niewiadomego powodu nie mogę (tylko ja), jedyne co interesuje starego cały czas to szkoła, zdarzyło się nawet stawianie ojcu przez macochę ultimatum, że albo ona, albo ja.


@mayurishiina: Czyli jesteś źle traktowana bo nie możesz się załatwić na piętrze a ojca interesuje twoje wykształcenie. Faktycznie wygląda na ostre prześladowanie.
@PiersiowkaPelnaZiol: No genialne.
@mayurishiina współczuję Tobie tej atmosfery, bólu w życiu, nieudanych relacji i całej tej żółci z macochą i rozbitą rodziną, smutno że musisz tego doświadczać.

Przynajmniej na przyszłość i własne związki będziesz wiedziała jaka NIE być i czego NIE robić. ¯_(ツ)_/¯
@mayurishiina: niby sie czepiam ale ile to już było młodych siks naburmuszonych na cały swiat bo kolezanka julka 3 raz w miesiacu jedzie nad karpaty albo morskie oko a taka opka siedzi na doopie bo ojciec zatyrany po 12h w fabryce uszczelek do poloneza ma siłe tylko na piwo przed dziennikiem. Darcie kotów i farbowanie włosów na fioletowo w imie buntu przeciwko uciskającemu systemowi karzacemu chodzić do szkoły i uczyć sie
@Lapidarny:

jeśli tylko możesz to wyprowadź się, odetnij od nich i koniecznie pozbaw praw rodzicielskich i ojca i matkę bo jak zabraknie im kasy to przyjdą do Ciebie po alimenty :)

Władza rodzicielska nie ma żadnego związku z ewentualnym roszczeniem alimentacyjnym.