Wpis z mikrobloga

Praca w januszexie z babami jest patologiczna cokolwiek trudniejszego trzeba zrobić za nie bo one mają dwie lewe i nic nie potrafią nawet jak to jest ich czynność którą mają wykonać to spróbuj nie zrobić za nią, zaraz poleci do kierownika który Cię #!$%@? że nie pomożesz koleżance w potrzebie, a co #!$%@? nad moim losem którakolwiek kiedykolwiek się pochyliła ? ogólnie większość tych pachołków z biur to ultracucki, spermienie biurowców do różowych jest na porządku dziennym, awanse są w firmie oczywiście ale jak robię tam już prawie 2 lata to nie widziałem jeszcze żeby to niebieski awansował #przegryw
  • 3
@Gandern Tak miałem na praktykach.Ja musiałem wszystko im pokazywać jak zrobić, a jak nie umiałem to mnie obwiniały, że nie umiały na zaliczenie i jeszcze straszyły, że pójdą do dyrektora i nie będę miał praktyk zaliczonych.
@Gandern: Prawda jest taka, że za nadmierną feminizację niektórych zawodów odpowiedzialni są właśnie spermiarze i białorycerze nawet bardziej niż efekt kuli śniegowej czyli inne różowe. Tfu na nich.