Wpis z mikrobloga

@slozubn: Ty chyba serio jeszcze za gówniata jesteś, uwierz że robota na taśmie w końcu doprowadzi cię do szału i najchętniej będziesz chciała kopnąć w kalendarz. W sumie to jak widzę, to ukończyłaś liceum, więc nawet porządnej roboty nie znajdziesz, heh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klaudiaa2105: skończyłem szkołę 1,5 roku temu i już tęsknię. Spotkałem zajebistych ziomków z którymi kontakt mam do dzisiaj choć widzimy się rzadko bo każdy ma swoje życie. Spotykamy się czasami i znowu czuję się jak bym był w szkole. Przeżyłem z nimi zajebisty chwilę i często je sobie wspominamy.
Tesknie za znajomymi, w szkole tez bylo zajebiscie, ale nie na tyle ze chcialbym ponownie #!$%@? do budy i wieczorami odrabiac lekcje... I co jakis czas sprawdzian, egzamin :D
@klaudiaa2105: Ja akurat za szkołą niespecjalnie tęsknię. Chodzisz do brzydkiego budynku, w którym śmierdzi, gnieciesz się z hołotą na korytarzu (miałem gimbazę w tym samym budynku co LO), każą ci robić jakieś durne ćwiczenia np. z geografii, spędzasz tam kilka godzin dziennie i nawet ci za to nie płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedynie lekcje matematyki mi coś dały. W LO miałem nawet spoko klasę, ale w
@klaudiaa2105: Za szkołą tęsknią ludzie którzy maja #!$%@? życie.
Aktualnie, gdy mam pracę i jestem na własnym utrzymaniu, to jest najlepszy moment w moim dotychczasowym życiu.
Tak, szkoła miała swoje plusy, sporo ziomków, fajnie spędzony czas, czy brak obaw o finanse, ale z drugiej strony masa obowiązków po wyjściu ze szkoły, brak funduszy, ograniczenia narzucane przez rodziców...