Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Moja różowa zrobiła raban o to, że ja znam jej wszystkich znajomych, a ona moich nie. Zrobiła mi awanturę o to, że raz w tygodniu pogram sobie z zespołem i czasem mi męczą bułę na messengerze o 3:00 w nocy i według niej to podejrzane. Podsumowując ubzdurała sobie, że w 100% hetero gość z zespołu z którym od czasu do czasu pogramy i pogadamy o muzyce, głosujący na Bosaka może być gejem i chce mnie wyrwać XD pewnie jej wspaniali homokoledzy, których ma całe kółko różańcowe jej takich głupot #!$%@? do głowy i muszę się z tym użerać XD ##!$%@? #zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #lgbt
  • 24
@Kamokamo: To niech płacze. Robi inbe o coś co sobie uroiła w głowie. Myśle, ze sobie popłacze i uświadomi, ze odwala niepotrzebnie. Jak teraz zmiękniesz to jej pokażesz, ze sobie może tak odwalać i dajesz ba to przyzwolenie. Mówię to trochę z autopsji, bo tez miałam takie odpały #logikarozowychpaskow ale mój niebieski mi od razu dał do zrozumienia, ze z nim tak się bawić nie będę i nic nie ugram takim
@somskia dlatego też nie skuliłem się jak beta cuck tylko normalnie pytałem się o #!$%@? chodzi że to taki wielki problem @aari to była moja pierwsza myśl, ale tu dodatkowo wjechał jeszcze % i wcześniejsze towarzystwo jej homokumpla, który pewnie jej #!$%@?ł w głowie