Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@oszty: Fajne są jakieś warsztaty, np. szycia, tańca, barmański, makijaż, burleska czy coś. Zależy, co lubicie.

Z zabaw, to ja robiłam raz taką krótką grę terenową, podczas której panna młoda przemieszczała się na podstawie udzielonych jej wskazówek, a na poszczególnych punktach robiła zadania (i trochę popijała, żeby było weselej xd)

Robiłam, m.in. test z wiedzy na temat związku (porównanie pytań młodego i jej), zgadywała wspomnienia spisane przez poszczególne uczestniczki panieńskiego (musiała
@oszty: polecam mapka z quizami i przygotowanymi zadaniami. Dla przykładu: są kości, którymi się rzuca i z rysunków można stworzyć historię - zadanie miała takie, że ma opowiadać bajkę swoim przyszłym dzieciom. Albo miałam przygotowane 5 piw (bo jej mąż bardzo lubi) i miała je rozpoznać, itp. I tak od punktu do punktu. Zajmie Wam to z 2h a już będziecie lekko wstawione. Wyszukaj sobie literkowy drybling na yt - wystarczy
@oszty: mozecie wynajac domek na slowhopie, albo jakiejs innej agroturystyce na jakims wygwizdowie; nie musi byc drogo. Moj panienski byl chyba pod Nasielskiem albo w Serocku, albo jakims innym tego typu 'nigdzie', wyszlo 30pln za osobe + dojazd. U mnie też była wyprawa na dzień targowy w sobote i 'sesja zdjęciowa' (bo bylam jedyna wystrojona jak na odpust osoba, która kupowala jakies ogorki czy inszy koper), potem ogladanie mojego ulubionego filmu
@dekonfitura: dzięki za masę pomysłów, te quizy mnie kuszą, na pewno wykorzystam :D niestety co do gry miejskiej to część domowa nie będzie w moim mieście i ciężko byłoby to przygotować.
@oszty: Może wyjście do spa, czy salonu piękności? Dla Młodej przed ślubem na pewno przyda się chwila relaksu :) jeżeli chodzi o gry i zabawy, to polecam list w butelce, Panna Młoda pisze do siebie z przyszłości list, który ceremonialnie zamykacie i może otworzyć go dopiero za rok/x lat po ślubie. Tematyka listu oczywiście związana z wyobrażeniami dotyczącymi małżeństwa w przyszłości. Innymi fajnymi formami spędzenia tego dnia, to np. zapisanie się
@oszty: Zależy od regionu ale jakiś domek wyszukać i mieć kierowcę chociaż na miejscu już, park linowy/ wakeboard/ jakiekolwiek atrakcje oferuje okolica, później grill z piwkiem o ile pogoda pozwoli i później w domku quiz gdzie za błędna odpowiedz szot plus jakieś inne babskie elementy wieczoru - jakie to nie wiem bo mnie nie zaproszono na babski wieczór xd