Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oszty: Z takich gier typowo na wieczór, to raz na panieńskim, siedziałyśmy sobie w beach barze i robiłyśmy różne takie, które przygotowała świadkowa. Np. każda dostała kartkę z wydrukowaną postacią kobieca i miała za zadanie narysować sukienkę ślubną panny młodej, młoda potem oceniała rysunki i ten, który najbliżej przypominał jej suknię, wygrywał jakiś fant (świadkowa przygotowała jakies drobiazgi, tez fajna, dodatkowa pamiątka).

Ogarnijcie instaxa! To jest super sprawa, bo możecie po
  • Odpowiedz
@oszty: Nie czytałam wszystkich komentarzy więc może się powtórzę. Jak byłam świadkową to na panieński przygotowałam prezentację z różnymi częściami ciała mężczyzn i młoda miała wybrać np. który paluch/ucho/broda itd. należy do jej męża. Brzmi creepy ale wyszło zabawne :)
  • Odpowiedz
@oszty: świadkowa poprosiła dziewczyny z panieńskiego, osoby, które nie mogły dotrzeć na panieński, ale też np dalsze kumpele o nagranie filmiku z radami dla przyszłej żony - czyli mnie. Zmontowała to potem i puściła na wieczorze. Było mega, serio się wzruszyłam i extra pamiątka. Udało jej się skontaktować np. z dziewczynami że studiów, moją pierwszą szefową (relacja była dobra więc bez przypału), moja babcia i mama też coś od siebie nagrały.
  • Odpowiedz
@dekonfitura: dzięki za super pomysły () ten album na pewno był wzruszający ʕʔ fajnie że nawet z małym budżetem i z daleka od miasta można się fajnie bawić () na pewno kilka wykorzystamy
  • Odpowiedz
@oszty: koniecznie diabelskie różki na głowie (muszą świecić!), wizyta w kilku klubach tanecznych centrum miasta (jeden to za mało), swobodny taniec na ulicy pomiędzy klubami, kebab na jakimś starym mieście (obowiązkowo!), pobudka u jakiegoś zapoznanego gościa na mieście następnego dnia rano, a przede wszystkim selfie na fejsbuniu z okazji wieczoru kawalerskiego :) to są niesamowite chwile, panna młoda się ucieszy i w ogóle wszystkim będzie lepiej :) koniecznie otaguj uczestniczki :)
  • Odpowiedz