Wpis z mikrobloga

Patrzcie na załączony obrazek.

Minister Sikorski i Siergiej Ławrow wyszli na szluga... #wiadomosci #tvpis przedstawiają to niemal jako dowód na zdradę stanu, ale równie dobrze można to odbierać jak dowód na to, że polska dyplomacja za jego czasów była na poziomie.
Przyjrzyjcie się - co na tym zdjęciu widać?
Otóż Polak stoi sobie i jara, jak równy z równym, z absolutnym mastermindem światowej dyplomacji. Rosyjska dyplomacja w ogóle ma opinię bardzo dobrej, a Ławrow jest tam absolutnym guru.
Od 16 lat jest ministrem spraw zagranicznych Rosji i na takich jak nasz Czaputowicz, czy Waszczykowski nawet się nie ogląda, bo ich wciągają jedną dziurką na śniadanie jego podwładni...

#heheszki #propaganda #neuropa #sikorski #polityka
FlasH - Patrzcie na załączony obrazek.

Minister Sikorski i Siergiej Ławrow wyszli ...

źródło: comment_1593158806oi3LDx1r9mN0haISUcdlqe.jpg

Pobierz
  • 28
@FlasH: Bo dla TVPiS i samego PiSu jest to abstrakcja. Człowiek choć trochę interesujący się polityką zagraniczną, czy posiadający przedsiębiorstwo działające także na terenie innych krajów wie, że często takie spotkania są w stanie przynieść wiele korzyści. Jasne, że można wszystko załatwiać oficjalną drogą, ale często wiele załatwi się też jakąś 5-minutową rozmową przed oficjalnym spotkaniem, wyjściem na papierosa w trakcie spotkania czy wspólną kolacją wieczorem. I w polityce ludzie tacy
@FlasH: po prostu śmieszny jest ten cały pis i TVPis, który tylko szczuje Polaków na Rosję, rozmawiałem kiedyś z Rosjaninem mieszkającym za granicą i był bardzo zdziwiony dlaczego jesteśmy ciągle tak agresywnie do siebie nastawieni, oczywiście historia ma duży wpływ na to i jest to poniekąd jakiś argument, ale ku*** ile człowiek może żyć ta historia, chorym nacjonalistycznym "patriotyzmem", jestem dumny z bycia polakiem, ale nie jestem idiota, fanatykiem, który każdego
@Bojacek: Szczucie na jakąkolwiek nację w ogólnopolskim programie informacyjnym to przegięcie pały.
Wiadomo, że robią to z oczywistych powodów - żeby pokazać #pis jako wielkich bohaterów i obrońców narodu. Dokładnie taką samą technikę stosowali sowieci - straszyli nas zgniłym amerykańskim kapitalizmem.

Zwykli obywatele Rosji, Polski czy Czech powinni się po prostu lubić, żeby robić ze sobą interesy, żeby zwiedzać kraje, żeby przyjeżdżali do nas i tu zostawiali swoje pieniądze - z
@FlasH: No ja również zachwycałem się przez jakiś czas Radkiem Sikorskim, ale po głębszej analizie jego prowadzenia polityki zagranicznej zmieniłem zdanie.
1) Zaproszenie Ławrowa na spotkanie ambasadorów RP - no wpuszczanie lisa do kurnika, nie wyobrażam sobie by poważne państwo na tego typu rozmowy dopuszczało potencjalnego rywala na arenie międzynarodowej. opis odnośnika
2) Jego wystąpienie w Berlinie, kiedy to domaga się od Niemców aktywniejszej polityki i ściągnięcia cugli Europie. NO było
1) Zaproszenie Ławrowa na spotkanie ambasadorów RP - no wpuszczanie lisa do kurnika,

@Kapssel: Co? Każdy jest potencjalnym rywalem. Dlaczego nie miałby rozmawiać z Rosjanami na takiej stopie jak z Francuzami, czy Słowakami?

wiernopoddańcze proszenie o zrobienie w naszym regionie

@Kapssel: chyba widzisz co chcesz - nie wspomnę, że to pisowski przekaz dnia

jeżeli nie dogadają się z Putinem

@Kapssel: to też przekaz z pisu. Nie władzy groził, tylko
@FlasH: >

Każdy jest potencjalnym rywalem. Dlaczego nie miałby rozmawiać z Rosjanami na takiej stopie jak z Francuzami, czy Słowakami?

Co innego rozmowa, a co innego dopuszczenie do wewnętrznej odprawy ambasadorów. I nie mów mi, że Słowację i Rosję uważasz za takiego samego partnera dla i konkurenta dla Polski.

to też przekaz z pisu. Nie władzy groził, tylko opozycji i raczej ostrzegał o możliwych konsekwencjach...

Po 1. Nawet jeśli jest to
to moim zdaniem jest groźba

@Kapssel: takie podejście oznacza, ze wysłali go tam Rosjanie - żeby im groził. A to brzmi absurdalnie...
I tak jak wspomniałem - ostatecznie dogadali się. Może sobie przemyśleli swoją sytuację?

ale proszę przeczytaj go

@Kapssel: ależ przeczytałem - nie czuję co jest w nim kontrowersyjnego...