Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują czuli, delikatni faceci? xDD
Niestety odziedziczyłem jakieś damskie geny ale też kobiece środowisko miało na mnie wpływ. Nie kipie testosteronem, nie lubię agresji, nerwowych sytuacji. Lubię romantyczne rzeczy, delikatne czułości xD Przykładowo teraz mamy święta to lubię takie klimaty jak przystrajanie domu, jakieś świeczki zapachowe i chciałbym mieć kogoś z kim oglądałbym seriale pod kocem z kubkiem herbaty albo chodzilibyśmy oboje w świątecznych sweterkach xD Jestem bardzo emocjonalny i takie gesty mają dla mnie duże znaczenie. Przemawiają do mnie filmy romantyczne i wiele motywów chciałbym odtworzyć w życiu realnym xD Napisałem na początku że to "damskie geny" chociaż obecnie to nie jest dobre stwierdzenie bo kobiety teraz nierzadko bardziej kipią testosteronem niż faceci (albo tak było od zawsze i nie wiadomo skąd stereotyp że kobiety są czułe i delikatne?). Podsumowując jestem wrażliwy, emocjonalny, czuły, marzyciel i szukam kogoś podobnego ale nigdy takiej jeszcze nie spotkałem ani nie słyszałem.

#przegryw #romantyzm #tfwnogf #samotnosc #tinder #blackpill #hipergamia #bluepill #redpill #zwiazki #relacje #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują cz...

źródło: 4ca19857198b3e5c61d46d8acee68f206899a333ce4effab108eb57fdcd588e2

Pobierz
  • 61
Przykładowo teraz mamy święta to lubię takie klimaty jak przystrajanie domu, jakieś świeczki zapachowe i chciałbym mieć kogoś z kim oglądałbym seriale pod kocem z kubkiem herbaty albo chodzilibyśmy oboje w świątecznych sweterkach xD


@mirko_anonim: https://wykop.pl/wpis/72539289/obserwuj-mirkoanonim-czy-istnieja-jakies-rozowe-kt

Święta w sierpniu, święta w styczniu, co to za religia?
lubię takie klimaty jak przystrajanie domu, jakieś świeczki zapachowe i chciałbym mieć kogoś z kim oglądałbym seriale pod kocem z kubkiem herbaty albo chodzilibyśmy oboje w świątecznych sweterkach xD


@mirko_anonim: to jest normalne, takie coś robi się z kobietami właśnie