Wpis z mikrobloga

@erixon
Znam kierowcę autobusu, który latami woził ludzi pod wpływem alkoholu, bo jest alkoholikiem.

Liczę na kolejne restrykcje i większe kary dla alkusów.
  • Odpowiedz
Nie, po 1 piwku nie możesz wsiąść za kółko. Co najwyżej po jednym 1-procentowym, ale i tak jest szansa, że wyjdzie ponad.


@erixon: prawo nie okresla tego, po ilu piwkach i o jakiej zawartości alkoholu można kierować.
  • Odpowiedz
@atteint: jak się nie ma "argumentów to trzeba zdyskredytować co? Równie dobrze mogę powiedzieć że kryzys wieku średniego Ci nie służy. Podobno jeśli kłócisz się z debilem to on prawdopodobnie robi to samo, z tego wynika że obaj jesteśmy debilami. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@atteint: czuję się jakbym z twoim starym gadał bo on tak samo jak ty na wózku jeździ przed blokiem "wiozę się pomału" już nawet nie chce mi się prowadzić dyskusji z Tobą. Naprawdę musisz mieć niezły na bani burdel.
  • Odpowiedz
@atteint: co ty się tak #!$%@? do tej grzywki? Będę sobie nosił jak będę chciał twoje zdanie mnie serio mało obchodzi. Co do ćpania, wszystko jest dla ludzi. Bawi mnie to że tylko jedziesz po wyglądzie i po tym że jestem młody.
  • Odpowiedz
@atteint: na codzień nie noszę się z grzywką to zależy jak mi się włosy ułożą, po prostu gdy jestem w domu to nie zwracam uwagi na fryzure. Zresztą jestem tylko gimboćpunem. Dystansik wymagany
  • Odpowiedz