Wpis z mikrobloga

@meemphis11: Początki w serialu są ciężkie, strasznie jest dużo teorii na temat tego co się dzieję w serialu, bo wszystko ma związek z czymś innym, w innym czasie, z innymi osobami "wszystko jest połączone" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasami są dziwne zachowania bohaterów, czemu zrobił tak, a nie inaczej, skoro wiedział co się wydarzyło wcześniej.
Jak dla mnie to trzeba obejrzeć samemu i tak samo ocenić.
Na
@meemphis11: o ile wg mnie fabuła nie jest jakaś za genialna (niektóre wątki to takie trochę niemieckie team drama xd) to dla mnie serial miażdży pod względem pokazania logiki zdarzeń przyczynowo-skutkowych, wg mnie najlepiej pokazane "everythign's in the loop", chociaż wg mnie opinie o stopniu skomplikowania są trochę przesadzone, po prostu serial jest dobrze nakręcony i nie ma tam zapchajscen, praktycznie wszystko co się dzieje na ekranie jest istotne w którymś
@meemphis11: Byłem nakręcany, że taki super serial i ciągle trzyma w napięciu, a musiałem oglądać każdy odcinek dzieląc na, 3 części bo tak bardzo się nudziłem. Jednak jak już zacząłem, to chciałem dociągnąć do końca, bo podobno miało się rozkręcić. Jak wracałem z pracy, to bardziej się nudziłem oglądając niż patrząc przez okno nic nie robiąc.

Z dodatkowych minusów, to wpleciona niemiecka tandeta. Oni akurat robią fajne samochody i piwo, ale
@#!$%@? Zrozumiesz jak obejrzysz, 1 i 2 sezon jeszcze raz, wszystkiego od razu nie wychwycisz ale wiem wiem, wydaje Ci się, że przecież wszystko jest jasne xD. Też tak myślałem xD
@#!$%@? Smaczki właśnie, to one nadają temu serialowi głębszy sens... Ale ok przyjmijmy, że wszystko wiesz... xD sorry po prostu oglądam 3 sezon. Wydaje Ci się, że rozumiesz i nich tak pozostanie xD