Wpis z mikrobloga

@Deleter29:
Trzeba znaleźć coś co się będzie podobało. Mi np ciężko zabrać się do TWD Final Season, od pół roku nie tknąłem. A przeszedłem w międzyczasie dużo gier - np AC Odyssey, Detroit, od kumpla dostałem Mafię 1, ale drewno starej gry mi zbyt przeszkadzało, to zmieniłem na co innego.
@zasadzka01: może właśnie Twój problem tkwi w tym, że próbujesz grać w top produkcje a nie w to co rzeczywiście by Cię wciągnęło? Ja z wiekiem zauważyłem, że dużo gier wydaje mi się bardzo atrakcyjne, ale gdy je kupię to szybko mi się nudzą. Co jakiś czas jednak udaje mi się zidentyfikować produkcję posiadającą ważne dla mnie cechy, która wciąga mnie jak bagno. Zazwyczaj są to gry małych studiów, które w
@zasadzka01: @Fasol88: Ale to czasem nie tak, że macie problem z poświęceniem czasu na jedną rzecz? Sam się na tym łapię przy wielu monitorach, chcę film, jednocześnie chcę wykop, no i jednocześnie najlepiej grę. Ale szkoda mi czasu na film, na grę też mi szkoda, zostaje ctrl+f5 na stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Oczywiście wiele gier jest #!$%@?, ale sporo wymaga po prostu grania w nie, a nie odwracania uwagi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deleter29: jak koledzy piszą: trzeba znaleźć dobrą grę dla siebie. Niekoniecznie obiektywnie dobrą. Ja katuje AC Odyssey w każdej wolnej chwili, wcześniej AC Origins. Coś tam pomacham mieczem, ale najlepsze jest oglądanie starego świata. Trochę jak zabawa w ogromnym muzeum.