Wpis z mikrobloga

Z okazji #wybory część wykopków urządziła sobie kpiny ze starszych osób.
Tymczasem to oni wylądowali na księżycu, stworzyli komputery, telefony których używacie, odbudowali od zera warszawę i resztę polski, przeżyli komunizm itd.
Typowa młodzież dziś zamiast czytać jak ci starsi Dostojewskiego ogląda patosteamy a jedyne co stworzyła to kanał na tictocku z fimikami typu "piss my dress challenge" :D
Tak tylko przypominam, że mądrość przychodzi z wiekiem. I choć sam nie jestem w tej grupie, mam do niej spory szacunek, czego i Wam życzę.

p.s.
A "dzbany" są wszędzie, bez względu na podział.
  • 73
  • Odpowiedz
Co ty za farmazony sadzisz ... ja mialem w robocie szefowa 70+ wiesz jaki byl jej problem ? Swoje zycie przezyla miala swoje przyzwyczajenia i nie zgadzala sie z terazniejszoscią ze mlodzi myslą inaczej i robią inaczej niz ona. Ludzie w wieku 70 lub wiecej nie maja juz najczęsciej marzen i planów i chca zeby Ci mlodsi tez nie mieli bo zazdroszcza im zycia i mlodosci. Moja szdfowa nie rozumiala terazniejszoxci i
  • Odpowiedz
@surlin: Zgadzam się ze stwierdzeniem, że pocisk na "stare baby" wymyka się trochę spod kontroli, ale bez przesady. Większość Polaków wywodzi się ze wsi i nasi rodzice i babcie w podeszłym wieku też.
  • Odpowiedz
@surlin: jak mnie #!$%@? to gadanie ludzi poniżej 25 lvl, że mają tak bardzo źle a nawet podatku dochodowego nie muszą płacić. Ja niestety zaczynałem gdy rządzili nieudacznicy z PO. Kiedys policzyłem że gdybym nie placił tego podatku do 26 roku życia to zaoszczedziłbym 30k.
  • Odpowiedz
@baobabtoudi: @oik0324: #!$%@? jesteście, aż takimi debilami, żeby nie zrozumieć co OP miał na myśli? xD. Czy jeśli w danym kraju 100% starych osób nie wykonało lotu na księżyc to nie można mówić że są wśród zasłużonych?. Akurat w przypadku polski to zły przykład ale chyba nie trzeba być geniuszem aby wiedzieć co OP miał na myśli. Wykopki jak zwykle najmądrzejsi #!$%@? i bez szacunku do kogokolwiek
  • Odpowiedz