Wpis z mikrobloga

@KentoIma: marzy mi się fizyczny podział granic na polskę A i B jak mapa wyborów się rozkłada tak od 30 lat to czemu by tego nie zrobić skoro to benefituje wszystkim? wtedy by było cacy a polska B by miała swój cumbrain katostan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: po co ? nie zgadzam sie z Twoimi stwierdzeniem uwazam ze dzielenie polakow ze wzgeldu na poglady to idiotyczne podejscie, nawet niebezpieczne ale po to jest wolnosc slowa zeby wyrazac nawet najbardziej idiotyczne poglady
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: XDD I co? I na Dudę zagłosują polskie B, a polskie A zagłosuje na Trzaskowskiego. I będą sobie palcami pokazywać ugabuga. I jedno i drugie nie widzą, że są kretynami. Ale za to przynajmniej można sobie samoocene poprawić. Mnie to juz po prostu osłabia, ta nigdy niekończąca się karuzela #!$%@?. Ile to już trwa? 20 lat? Pis,po? jeszcze gówniakiem byłam, a tutaj te same mordy non stop.
Ale przynajmniej Warszaffka
  • Odpowiedz
@Scaven: no zarzucasz mi że to głupi pomysł ale nie potrafisz/nie chcesz tego uargumentować. możliwy powód to chyba tylko to że sam jesteś w polski B xD

no więc za przeproszeniem albo i nie, twoje zdanie jest w takim wypadku gówno warte
  • Odpowiedz