Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko! Nie lubię się prosić ale zrobię to w imieniu rodziny mojej przyjaciółki. We wczorajszych ulewach na Podkarpaciu woda zabrała im wszystko w ciągu kilku chwil. Nie zdążyli uratować niczego poza ciuchami w których uciekali przed żywiołem.
Każda kwota wsparcia się przyda!!!!!
https://zrzutka.pl/rxtu7f
#pomoc #pomagajzwykopem #powodz #help #zbiorka #pilne
  • 7
  • 0
@donnie01 @fizycznyrobol ciężko powiedzieć, najlepiej zapytać organizatora zbiórki bo będzie miał takie informacje. Niemniej jednak ubezpieczenia wypłacane są po jakimś tam czasie a ludzie nie mają nawet gdzie się podziać i co na siebie ubrać. Zbiórka zdecydowanie przeznaczona jest na "bieżące" potrzeby kilkuosobowej rodziny.
@WideOpenShut: czy ludzie nie mieli żadnych oszczędności na czarną godzinę? Co to ma znaczyć w ogóle, jak można zarządzać domowym gospodarstwem nie mając poduszki w razie W? To może niech się pomodlą, albo ksiądz z ambony ogłosi pomoc?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donnie01: może oszczędności idą na usuwanie skutków powodzi, zanim dostaną odszkodowanie i brak kasy na podstawowe rzeczy. Z drugiej strony sam jestem z Podkarpacia i nie zdziwiłbym się gdyby nie byli ubezpieczeni. Filozofia "jakoś to będzie"