Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Ok, widzę, że miałeś Tin 2. Są spoko i szkoda, że Ci się rozwaliły. Niedawno wyszły t2 plus, są mocno chwalone, ale niestety droższe. Ostatnio zamówiłem sobie BQEYZ KB100. Mają niewiele recenzji, z Polskich wcale, ale jak już się gdzieś pojawiają, to są bardzo dobrze oceniane. No i wyglądają genialnie jak dla mnie. Prawdopodobnie przyjdą do mnie jutro, to mogę napisać jak wrażenia. Są za 200 zł.
Jeśli lubiłeś Tiny,
@eternit_nie_wybacza: Są chwalone. Sam nie mam Tinów T3, ale czytałem gdzieś, że są porównywalne z Senfer DT6. Czyli słuchawki za ponad 200 są na równi za 80 zł.
Moondrop to też cholernie ciekawa firma. Polecam się przyjrzeć ich nowościom, bo obecnie są zajebiście popularni i każde nowe słuchawki od nich są wyczekiwane. Jak masz czas to czekaj na SSR lub SSP. No i wyglądają fajnie. Totalnie minimalistycznie. Są też dużo mniejsze
@eternit_nie_wybacza: Tiny T2 są bardzo jasne i z małym basem. Choć Senfery też nie są basowe, to są bardziej zrównoważone i nie mają aż tylu kłujących wysokich tonów. Ale mają lepszą rozdzielczość i przestrzenność, choć gorszą barwę, ale nie na tyle, aby robiło to aż taką różnicę.