Wpis z mikrobloga

@svickova: ale jestes atakująca xD musi Cie to bardzo bolec.

Nie naleze do najmlodszych osob bo juz blisko pod 30. Mieszkalam w swoim zyciu w 4 miastach gdzie zmienialo sie moje otoczenie. Niezaleznie od tego srednio 3/4 kobiet bardzo sie zmienialo pod wplywem facetow. Doslownie dostosowywalyt sie poglądowo do saoich partnerow. Na tej podstwaie moge sądzić, ze niestety ale w wiekszosci przypadkow tak to dziala.
Wybacz ale moje doswiadczenia sa dla
  • Odpowiedz
@Olivederia: No nie, Mirku. Twoje doświadczenia są nic nie warte, ponieważ dotyczą tylko wycinka społeczeństwa, w dodatku to Twoje towarzystwo (chcę przypomnieć, że to, jakie masz otoczenie, świadczy wyłącznie o tym, jakim jesteś człowiekiem).
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: no coz. Towarzystwo do 18 r.z. -> typowa wieś. Towarzystwo 18-23 -> raczej "normiki". Towarzystwo 23-25 - > berlin wiec ciezko poweidziec. Raczej ni zadna inteligencja. Towarzystwo 25+ -> bo skonczone studia, zmiana pracy na bardziej ambitną. Prawnicy, lekarze raczej generalnei bardzo ogarnieci ludzie. Wiec mam poglad tak jakby na caly przekrój.
W chwili obecnej otaczam sie raczej wyksztalconymi ludzmi, pracuje w kancelarii, mieszkam z osobami, ktore sa bardzo ogarnieci
  • Odpowiedz
@Olivederia: Widzę, że nie masz pojęcia o metodologii.

Czyli co? wszelkie badania, sondaze gdzie badany jest tylko % spoleczenstwa jest rowniez nic nei warte?


Wybierają reprezentatywną próbę. Co to znaczy, przeczytasz tutaj. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%B3ba_reprezentatywna

no coz. Towarzystwo do 18 r.z. -> typowa wieś. Towarzystwo 18-23 -> raczej "normiki". Towarzystwo 23-25 - > berlin wiec ciezko poweidziec. Raczej ni zadna inteligencja. Towarzystwo 25+ -> bo skonczone studia, zmiana pracy na bardziej ambitną. Prawnicy,
  • Odpowiedz
  • 0
To z jednej strony prawda, tylko z drugiej nie rozumiem co to kogo obchodzi i po co on to wypisuje. On chyba faktycznie ma jakieś realne zaburzenia psychiczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojskowy-onanista1: swoja droga mowisz, ze to dotyczy tylko wycinka spoleczenstwa. Czyli co? wszelkie badania, sondaze gdzie badany jest tylko % spoleczenstwa jest rowniez nic nei warte?

@Olivederia: swoimi wpisami udowadniasz, że jesteś głupia i nie rozumiesz podstawowych kwestii a próbujesz przełożyć to na wszystkie kobiety...
  • Odpowiedz