Wpis z mikrobloga

@aleroc: ZNACZNIE bardziej polecam obejrzeć ich stream na temat wrażeń i insightów (więcej niż w tym filmiku, oraz prostują kilka rzeczy których niedoprecyzowali w pierwszych wrażeniach) Dodatkowo, później dołącza do nich Paweł Sasko, który opowiada JESZCZE więcej ciekawostek, których nie było w Night City Wire. Po tym streamie jaram się bardziej niż po nowym gameplayu.
greven - @aleroc: ZNACZNIE bardziej polecam obejrzeć ich stream na temat wrażeń i ins...
@greven: poslucham sobie przy okazji ale wiesz czy cos tam mowili o tym ze te sekwencje bedzie mozna przegrac i wplywa to jakos na questy?
@taress: wszystko zalezy jak to bedzie zrealizowane ale to nie jest ficzer ktory sprzedaje mi gre patrzac jak to w innych grach zostalo to zrealizowane
w batmanie to byly jedne z najnudniejszych sekwencji xD
czy cos tam mowili o tym ze te sekwencje bedzie mozna przegrac i wplywa to jakos na questy?


@aleroc: Chyba dokładnie nie odpowiedzieli na to pytanie, ale z kontekstu rozumiem, że BD bedzie odgrywać role w subquestach i pewnie nie odkrywając w nich czegoś, nie będziesz w stanie skończyć pozytywnie jakiegoś śledztwa. Ale to moja interpretacja. Sasko mówi o tym nieco tutaj (w razie gdyby nie załadowało Cy sygnatury czasowej to
greven - > czy cos tam mowili o tym ze te sekwencje bedzie mozna przegrac i wplywa to...
@pumpkinguy: Zaczyna się ok. 14 minuty, bo wcześniej jest timer. Dłuższa dyskusja o wrażeniach ziomeczków którzy grali trwa do 1h33m. Później od 1h48m do końca jest segment z Pawłem Sasko który odpowiada na pytania. Jak chcesz znać tylko wrażenia już takie na chłodno to pierwszy segment wystarczy, bo później jest taki insight na temat tego jak planowali zadania, odpowiedzi na pytania widzów i redakcji. Moim zdaniem jak się jarasz, to warto
@greven: no niestety nic na ten temat nie mowi, obiecujaco brzmialo z jego ust to jak frakcje beda dzialaly z glownym watkiem, brzmialo to bardziej jak fallout new vegas niz skyrim
ale czy podniosa poprzeczke w porownaniu do takich gier jak wlasnie fnv czy maskarady ktora podobno byla spora inspiracja
@greven dobry content, warto było odsłuchać. Najbardziej ciekawią mnie te kontekstowe sytuacje np. podczas dialogów + relacje z NPCami, które mogą powodować konsekwencje w dalszej części gry. Trzymam kciuki ( ͡º ͜ʖ͡º)