Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądałem poranną rozmowę Roberta Mazurka z #bosak w #rmffm i ładnie Krzysztof zaorał pisuara pod koniec. Mazurek zapytał Bosaka o to czy szyje sobie garnitury na miarę, ten drugi ładnie wybrnął z tego mówiąc, że dziennikarz chce zrobić z niego snoba i nie szyje sobie garniturów następnie Mazurek zapytał się czy Bosak ma metkę na swoim garniturze - sugerując jakoby, że ten kłamie. W tym momencie Bosak mówi: że ten kto się odrobinę interesuje i nie chodzi tylko w hawajskich koszulach (Mazurek w takiej właśnie siedzi) wie, że są opcje pośrednie jak np poprawki krawieckie na gotowym garniturze. W tym momencie Mazurek zaczyna kipieć i stwierdza, że on to sobie szyje koszule na miarę w AFRYCE - "owszem w afryce, owszem w afryce". Ten gość nie dosyć, że jest zupełnie odklejony od rzeczywistości, partyjny do przesady to w dodatku totalnie nie ma klasy. Polecam cały program, pewnie jest już dostępny na yt. #polityka
  • 36
@Sloneczko: Ale Mazurek dokładnie taki sam jest dla każdego. Różnica polega na tym, że Bosak nie daje sobie w kaszę dmuchać i umiejętnie unika odpowiedzi na prowokacyjne pytania, jednocześnie wyprowadzając kontrę, jak z tymi koszulami, a jacyś "doświadczeni" politycy nie są na tyle kumaci i się kompromitują.

W audycjach Mazurkach zawsze jeden wychodzi na buraka - zwykle polityk, ale tutaj Bosak go jednak przerósł i typowa taktyka obróciła się przeciwko redaktorowi.
że z ludźmi z pisu liże się po jajkach xD


@cypol: Zobacz sobie rozmowy z Szumowskim.

Mazurek: No a te respiratory, maseczki afery, co Pan powie?
Szumowski: No to są kłamstwa, wszystko było ok
Mazurek: Aaa no to dobrze, to następne pytanie

O wiele bardziej lubię słuchać Zaborskiego, jego rozmowy z kandydatami na prezydenta to było mistrzostwo świata.
@tusk: A o co ma dalej go pytać i tak wie, że nie ma sensu tego ciągnąc a słuchaczy nie ma za debili i swoje wnioski wyciągną. Też lubię Zaborskiego bo pyta konkretnie i jak ktoś już zaczyna uciekać od tematu to od razu zadaje kolejne pytanie ale Mazurek prowadzi rozmowy bardziej ironicznie i często tą ironia z polityków robi głupków.

https://weszlo.com/2019/01/26/dziennikarze-czekaja-juz-sygnal-wiejskiej-leca-prac-sie-pyskach/

Spoko rozmowa Paczula z Mazurkiem.
@Sloneczko: właśnie jestem po obejrzeniu i muszę przyznać, że mi ̶W̶ą̶s̶k̶... Bosak zaimponowałeś w tej chwili. Tyle miejsc, w których można by się wyłożyć. Tyle sposobów, żeby jednak się wygadać, a on nic.
Bosak byłby świetnym politykiem, gdy zdjąć z niego trochę socjalu i katolickiego konserwatyzmu. Ale obycia w dyskusjach nie można mu odmówić. Świetnie potrafi wypaść w takich konfrontacjach w odróżnieniu np. do Korwina.
@Sloneczko: Marcin Zaborski w popołudniowej rozmowie trzyma jeszcze poziom. Ostatnio też rozmawiał z Bosakiem i też go atakował ale wydaje mi się że cel był słuszny i Bosak mógł na tym zyskać bo obronił kompromisy między poglądami narodowców a poglądami wolnosciowców w jego programie.