Wpis z mikrobloga

Mireczki z #oneplus #oneplus6 #android

Jakoś tydzień temu zauważyłem spadek wydajności baterii na moim Oneplus 6. Zazwyczaj SOT wynosił 5-6 godzin przy normalnym używaniu. Aktualnie trudno mi jest dojechać do 4 godzin SOT. Myślicie, że to może mieć związek z aktualizacją systemu do OXYGENOS 10.3.3?

Jest jakiś fix na to? Wyczyszczenie danych baterii albo cache? Resetowanie telefonu nie przyniosło rezultatu.
  • 24
  • 0
@slodziak Mireczku, przez półtora roku było spoko, nie sądzę że nagle się coś #!$%@?ło, szczególnie nie ma jakiegoś drastycznego spadku, po prostu widzę, że godzinka SOT mi gdzieś uciekła.
@piesnababy: masz 86% :) Nie no to coś z systemem. Ja bym zainstalował 10.3.4. (ja przez Tunnelbear ustawiłem vpn na niemcy i dostałem OTA) i po zainstalowaniu wszedł w recovery i zrobił wipe cache (ale nie data, bo skasujesz wszystko). Ja tak robię co aktualizacje i bateria działa jak trzeba.
@JcL: No nie wiem, nie skupiałem się. Accubattery pokazywało podobnie, ale miernik usb 2800 mah pokazywał więc tak by pasowało 88% jeśli liczone z tej minimalnej pojemności 3200 mah a nie "katalogowej" 3300.