Wpis z mikrobloga

@oleelobamboleo: to większość trenerów powinna to oferować prawdopodobnie. U mnie jednak trzeba się np. na taką rozmowę trzeba się umówić nawet podczas współpracy 24-72 h przed. Bo miałem w pewnym momencie takich klientów, że potrafili w niedzielę o 2 w nocy dzwonić i być oburzeni, ze nie odbieram, a jak odbierałem to były pytania "no jest 2 w nocy stoją w tesco, mogę kupić twaróg półtusty, bo chudego nie ma" (
@Kasahara: Pełna zgoda. Uwierz, że szukam któryś dzień i nie mogę znaleźć takiego kogoś. Co do pytań to podałeś przykład z grubej rury, mam świadomość, że takie "przypadki" się zdarzają. Chodziło mi raczej o konsultacje co do techniki ćwiczeń, żebym nie musiał czekać tydzień na mail jak mi ćwiczenie nie leży lub nie mam możliwości go wykonania. Jakbym był z miasta to pewnie poodwiedzałbym siłownie i problem z głowy. Nie jestem,
@oleelobamboleo: to niestety nie mam pomysłu, raczej większość, których znam zawsze odpisze Ci po 1-3 dniach najszybciej, sam też tak robię. Cieżko po prostu jest o wykonalne inaczej technicznie. Choć może by było wskazówką po prostu wziąć sobie kogoś niekomercyjnego z tagu, kto w miarę ogarnia i jest na etapie robienia tego z pasji i ma mało osób?