Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmieszy mnie ból dupy, że rodzice kupili dziecku mieszkanie. Taka typowa zawiść, że ktoś ma lepiej.

Na studiach rodzice mi kupili mieszkanie w centrum wojewódzkiego żeby nie płacić 2k+ miesięcznie za czynsz. Był wolny hajs? No był. No to kupiło się dziecku mieszkanie żeby miało lepszy start w życiu.

Po pracy wracam na chatę i mam #!$%@?. Chcę pomalować ścianę, zrobić dziurę w ścianie? Nie muszę nikogo prosić o zgodę. Nie muszę się martwić, że właściciel mi powie, że muszę #!$%@?ć, bo ktoś z jego rodziny się wprowadzi.

Możecie mnie nazywać bananowym dzieciakiem, mam w to #!$%@?. Na koniec dnia to ja mam mieszkanie i śpię jak król w swoim 2m łóżku :)

Jak chcecie dostać jeszcze większy ból dupy, to starzy uruchomili znajomości i dostałem zajebistą pracę bez żadnych CV'ek czy rozmów. Buduję swój majątek żeby moje dzieci też miały dobrze w życiu, a nie tułały się po kątach na wynajmie z 5 typami i jadły vifony.

PS. Wartość mieszkania wzrosła już dwukrotnie, więc jak będę chciał to je sprzedam i wybuduję sobie chatę na przedmieściach, a to wszystko przed 26 r.ż.

#zalesie #mieszkanie #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efcc54115d9fcf7250f0279
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 59
  • Odpowiedz
No powiedzcie mu, ze nie jest bananowcem, tylko uber przezajebiscie ogarniajacym typkiem. Nie widzicie jak bardzo go to boli, ze niewiele zrobil sam dlatego chce widziec ten bol dupy ? :D ANONIMOWY MIRKU NIE WSTYDZ SIE JESTES KOZAK XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co mnie to obchodzi? Jak dla mnie mogli Ci i merca amg kupic albo nowe audi z salonu mam to w dupie:) tylko nie rozumiem po co sie tym chwalisz? Leczysz kompleksy ? Provujesz sie dowartosciowac ? Zreszta nie odpisuj mam to gdzies
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jednym wpisem pokazałeś ze Ci oskarżający mają rację, dostałeś mieszkanie i stales się próżny stawiając siebie na piedestale ponad ludzmi ktorzy go nie dostali. Szczycisz sie rzecza na ktora sam nie zasłużyłeś ani nie zapracowałeś, nisko.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Heh, a ja specjalnie unikałem korzystania ze znajomości i hajsu rodziców by na koniec dnia iść spać i czuć satysfakcję, czuć dumę, móc powiedzieć rodzinie, znajomym, dzieciom co osiągnąłem, jak pracowałem, jak zdobyłem wszystko bez pomocy.
Nie wiem czemu cenie to sobie wyżej niż możliwość wyspania się w 2m łóżku kupionym przez rodziców, za pracę którą rodzice Ci załatwili. Bo wtedy już każdy "Twój" sukces, cokolwiek nie będzie Twój tak
  • Odpowiedz