Wpis z mikrobloga

@masiej: A masz możliwość zamontowania AIO w obudowie z przodu lub na górze? Powinieneś. W dobrej cenie jest rewelacyjnie chłodzące Arctic Liquid Freezer II 240 za 379 zł. Przy tym chłodzeniu i tym procku powinieneś mieć z tym AIO z 35 stopni w Idle jak nie mniej
  • Odpowiedz
@masiej: Tylko nadal polecałbym Ci dać ten offset minusowy woltażu procesora. Chociaż 0.07V. 0.1V najlepiej. Wtedy w stresie będziesz miał niższe celsjusze. Jaki model płyty głównej?
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: obudowa SPC Regnum RG4T i wg producenta ma szeroką kompatybilność pod AIO.
Czy ten plan może wpłynąć na nagłe, słyszalne rozpędzanie wentylatora?
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: mógłbyś mi to łopatologicznie napisać co i gdzie zmienić? W tej kwestii jestem kompletnie zielony, moze już nawet zauważyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moja mobo to: MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4
  • Odpowiedz
@masiej: Nie wiem jak jest w MSI, ale w Asusie mam w biosie w zakładce Extreme Tweaker opcję o nazwie CPU Core Voltage. Zazwyczaj ustawiona jest ona na Auto. Gdy klikniesz w to Auto, powinny pojawić się do wyboru 3 opcje: Auto, Manual, Offset. Jak wybierzesz Offset, to pod tym pojawi się opcja do wyboru z plusem i minusem. Klikasz minus. Pod tym powinna pojawić się opcja do ustawienia wartości offsetu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qrwencjusz: powiem Ci ze bez pokazania palcem co i jak cykam się tam mieszać i póki co to zostawię. Dziękuje bardzo za pomoc. Mógłbym się odezwać na pw w razie potrzeby w przyszłości?
  • Odpowiedz