Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się, że małolaty po 16 lat spotykają się z goścmi, którzy płacą nawet 2000 zł za samą kawe xD
Teraz już wiadomo kto zniszczył rynek skoro taka różowa ma 2k za kawe to na #!$%@? jej się angażować w jakieś związki.
Jeśli taki chłopak powiedzmy w jej wieku się o Nią stara to ona ma go w dupie skoro goscie dają tyle siana.
To nie ściema, bo pisałem z wieloma dziewczynami i starsi faceci płacą za samo spotkanie.
Najwięcej takich gosci jest na gg i inne stronki też albo goldbikiniclub.
Skoro typy oferują taką kase za samo "pogadanie" to dziwić się, ze p0lki mają takie wyamgania i czują się jak księżniczki.
To spermiarze i cuckoldy zepsuły rynek taka prawda, ale jest jeszcze mały % mądrych kobiet mam nadzieje.
#przegryw #rozowepaski #rozowypasek #p0lka #spermiarz #spermiarzalert
  • 8
@perfect1995: No i Tinder i inne portale randkowe które #!$%@?ły rynek matrymonialny gdzie na każdą taką powyżej 6/10 przypada dziennie pięćdziesięciu nowych spermiarzy. Mój znajomy poznał dziewczynę na Tinder i założyli się ile będzie miał match ratio.
On obstawiał 2%, ona 30%. No i po przeanalizowaniu danych wyszło mu 0,2 % matchy. To świadczy o tym jakie pojęcie mają różowe o tym.
A potem wychodzi taka zblazowana alternatywna głupia księżniczka którą
@Zales360: No wiesz, ja to robię raczej dz nudów i dla "funu". No i mam przynajmniej dwójkę kolegów, którzy poznali tam swoje dziewczyny i dobrze im. Ale udało im się cudem trafić na zwyczajnie dobre kobiety, no i oni też są bardzo w porządku, ułożeni itp. No ale nie oszukujmy się, 80% tam chce po prostu poruchać i do tego ten Tinder raczej służy. Mam tam trochę par, ale do zdecydowanej