Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Ale mnie wku*wiaja narodowcy. Od kilku dni jakaś żałosna agitacja na rzecz Dudy.

Roman Dmowski którego tak często narodowcy mają na ustach jakby żył to by im dziś w mordy napluł.

Ja, wyborca #konfederacja , wolnościowiec i narodowiec w życiu bym nie pomyślał żeby zagłosować na gościa który chodzi w jarmułce, klęka przez Amerykanami czy nie robi nic dla ruchu prolife.

Dla osoby która uważa się za patriotę tak samo jak skandaliczny jest głos na Trzaskowskiego tak samo skandaliczny jest głos na Dudę.
Z dwojga złego wolę promocje lgbt(bo ich można łatwo zwalczyć) niż oddawanie kraju w ręce żydów czy Amerykanów.

Mówię to z przykrością ale RN za bardzo się panoszy w Konfederacja i myślę, że może się to skończyć w podobny sposób jak KNP gdzie też były różne frakcje.

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #konfederacja #wybory #narodowcy
Pobierz S.....j - Ale mnie wku*wiaja narodowcy. Od kilku dni jakaś żałosna agitacja na rzecz ...
źródło: comment_1593692449VrebaU5iDPZmqbVq3pjgVm.jpg
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NijuGMD: To jasne. Ale jest z nimi bardzo blisko. Zresztą Bąkiewicz jest tylko przykładem. Takich ludzi jest wiele więcej. Wystarczy przejrzeć social media narodowców. A ja mam te nieprzyjemnosc, że obserwuje większość z nich.
@SynTwojejStarej: Mi się nie podoba sojusz z narodowcami bo to w tej chwili wygląda jak Kukiz 2.0, no ale jednak mimo wszystko na razie to i tak wygląda stabilniej niż tam ¯\_(ツ)_/¯ Niestety, wolnościowcy bez narodowców nie zaistnieją w sejmie i vice versa. A co do panoszenia RN to było do przewidzenia, Bosak jest w tej chwili utożsamiany jako lider.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyk00p: czy ja wiem. Zakładając, że to ostatnie 3 lata JKM jako polityka gdy władze w partii przejmą Artur Bandzior i Sławek Mentzen to myślę, że akurat ta dwójka ma dużą szansę przekonać do siebie całkiem sporo ludzi.

Żeby nie było. Jestem Korwinista z krwi i kości. Jednak wiemy wszyscy jaki ma odbiór wśród społeczeństwa.