Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Jeszcze dobrze się wakacje nie zaczęły, a już w magazynach pustki..
Szczególnie zachęcam Mirków i Mirabelki z #trojmiasto #szczecin i #olsztyn, bo u was jest słabo ..

Chcesz oddać krew, ale masz pytania? Zapraszam na priv albo pisz w komentarzu, chętnie pomogę :D

#krwiodawstwo #pomagajzwykopem #krew
Pobierz s.....3 - Jeszcze dobrze się wakacje nie zaczęły, a już w magazynach pustki.. 
Szczeg...
źródło: comment_1593692754PjJygH0HsD9q8YKCs6WW8P.jpg
  • 40
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bazylo: co masz na myśli? Ogólnie nie ma wspólnej bazy (projekt eKrew jest w budowie, powinien działać w przyszłym roku), więc centra nie mogą wiedzieć, ile oddałeś krwi gdzieś indziej. Jeśli chcesz wystąpić o legitymację Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi, a oddawałeś krew w różnych centrach krwiodawstwa, to musisz poprosić o zaświadczenia o oddanej ilości krwi z każdego z centrów do wniosku o odznaczenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bazylo: jest podobno jakiś centralny system, ale on dotyczy tylko dyskwalifikacji z tego co wiem, ale ten główny, gdzie będą wszystkie dane z dostępem również dla krwiodawcy, z wynikami badań, z możliwością rejestracji wizyty i złożenia elektronicznie wniosku o ZHDK jest w budowie i będzie oddany do użytku jakoś we wrześniu przyszłego roku
@Zsan: Godzina internetowej rejestracji jest godziną, w której pani w rejestracji cię przyjmie. Nawet jeżeli będziesz wcześniej w RCKiK to będzie kazała ci poczekać. Niemal natychmiast po tym jak dostałem ankietę do wypełnienia dostałem wezwanie do pobrania krwi.
@starypijany123: o, proszę. Fajny dowód ze obostrzenia wirusowe sprawiają zagrożenie dla zdrowia ludzi. Rozumiem, ze w związku z tą kryzysową sytuacją braku krwi znieśli już te bzdurne zasady utrudniające zgłaszanie się krwiodawców? Wtedy w końcu pójdę ja i wielu innych.

A tak na poważnie to może centra krwiodawców zrobią coś w tej sprawie? Bo brak krwi to jest dużo poważniejszy problem niż ta rozdmuchana obecnie sytuacja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slammeri: Aaa rozumiem. U mnie w oddziale terenowym zabraniają wręcz noszenia maseczek, żeby nikt nie zemdlał, jest rejestracja telefoniczna, więc tak naprawdę czeka się krócej niż przed pandemią, ale wiem, że w niektórych RCKiK trzeba czekać na dworze, oby szybko to się zmieniło