Wpis z mikrobloga

Kolejny postęp w pracach nad tarasem i ogródkiem. Dziś zamówiłem trawę w rolce wiec trochę ładniej będzie. A póki co, patrzcie w komentarzach jak mi idzie.
Odnajduję się w tym jak baba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam ze doniczkę również sam zrobiłem.

#zrobtosam #chwalesie #praca #mieszkaniedeweloperskie #ogrod
Pobierz Aeciatko - Kolejny postęp w pracach nad tarasem i ogródkiem. Dziś zamówiłem trawę w r...
źródło: comment_1593696342pDmrQ6l5XAz6bkXyqEvcPh.jpg
  • 21
@Aeciatko: Nie kipują Ci sąsiedzi z wyższych kondygnacji? Kiedyś mieszkałem na parterze z ogródkiem, niby kultura a co pare dni zbierałem kiepy, czasem inne śmieci. Pamietam imprezę, na której jakaś nawalona panna puściła pawia centralnie w dół na taras. Oczywiście po wytrzeźwieniu miała trochę sprzątania
@Aeciatko: Nie kipują Ci sąsiedzi z wyższych kondygnacji? Kiedyś mieszkałem na parterze z ogródkiem, niby kultura a co pare dni zbierałem kiepy, czasem inne śmieci. Pamietam imprezę, na której jakaś nawalona panna puściła pawia centralnie w dół na taras. Oczywiście po wytrzeźwieniu miała trochę sprzątania


@President_Hubert: Zdaje mi się ze jakimś cudem nie mam palaczy nad sobą. Znajdujemy co jakiś czas jakieś drobne rzeczy np zabawki dziecka lub skarpetki:D ale
@Aeciatko no ja swoje poletko zaczynam w poniedziałek. Przez kilka lat, pięknie napsuło mi krwi, więc teraz to wale. 40% taras, 25% nasadzenia (to w sumie mam, więc tylko zrobię selekcje) i 35% trawa z rolki. Jakieś mebelki i elo. Jeszcze się w tym sezonie pogrzeje na swoich 24m2 'ogrodka'. A no i ogrodzenie paletowe, bo mnie sąsiadka #!$%@?
@Aeciatko no ja swoje poletko zaczynam w poniedziałek. Przez kilka lat, pięknie napsuło mi krwi, więc teraz to wale. 40 0x1.cceb53b8p-1042ras, 25asadzenia (to w sumie mam, więc tylko zrobię selekcje) i 35 awa z rolki. Jakieś mebelki i elo. Jeszcze się w tym sezonie pogrzeje na swoich 24m2 'ogrodka'. A no i ogrodzenie paletowe, bo mnie sąsiadk


@asap_srasap: my postawiliśmy na tuje zamiast na drewniane ogrodzenia. Wyglada to trochę lepiej. Pochwał
@Aeciatko no właśnie mam tuje i spoko, szybko urosly. Mają już prawie dwa metry, ale kurcze, dla mnie to trochę mały metraż, żeby je trzymać. Mają płytko położone korzenie i zaczęły podnosić mój obecny pseudo taras. U ciebie spoko, bo raczej na tym wąskim pasku nie celujesz w trawnik, a u mnie tak zakwasiły ziemię, że tylko mech rósł, a trawa no hu hu. Taras robię nie z drewna, bo koszt wyszedł