Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cały czas mam wrażenie, że moja osoba przyciąga same grube laski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efe3cf215d9fcf7250f04fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 25
  • Odpowiedz
@MatiKosa: ja już totalnie wrzuciłem na luz. Gdzieś w wieku 26 lat mi przeszła zazdrość kompletnie o dziewczyny. Wcześniej mi mocno odbijało. Nie boję sie puscic jej samej. Pewnie się ogląda, ale nie przy mnie. Jak każda. Staram się ją rżnąć jak najczęściej żeby zawsze była zaspokojona i nic więcej nie zrobię. Scen zazdrości zero. Bo to jest słabość i one o tym wiedzą
  • Odpowiedz
@sralpies: Mam jedną laskę w gronie znajomych, i TO jest w mojej ocenie ekstraklasa, wiesz nie taka typowa jak ta Ciupa, ale łączy mega figurę, super ubiór i w przeciwieństwie do reszty - super ogar. W mojej ocenie w klubie tam prawie żadna nie miała podjazdu. Ale cóż...atencję zbierała, a i widziałem jak tańczyła z typami naprawdę...blisko - a singielką to ona nie jest. Oglądałem o tym film, niestety ale nie
  • Odpowiedz
Niestety ale to trzeba wytrzymać, jeśli chcesz z taką być.


@MatiKosa: to teraz wyobraź sobie taką sytuacje. Idę sobie z laską wzdłuż takich kawiarenek. Jedzie amg takie za 300-400 k, oczywiście zwalnia koło nas, szyba się opuszcza, w środku 2 cwaniaczków po 20 kilka lat, wydziaranych, nakoksowanych i jeden wyjeżdża "hej koleżanko, podwieźć cię? Chłopak też się może zabrać" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jesteś sobie na spacerze
  • Odpowiedz
@sralpies: Szczerze to bez większego znaczenia co tam odpowiesz, byleby nie wylatywać z łapami tylko chill, chyba żadna laska nawet jakby szła samodzielnie to by nie skorzystała z takiej propozycji.Jedyna opcja, że stracisz twarz to tylko jak pokażesz wyraźnie, że to Cię wkurza. Lepiej powiedzieć coś typu jak ta Twoja albo że jak będziemy chcieli podwózki to zadzwonimy po taxi :)
  • Odpowiedz
@MatiKosa: wiesz, już minutę po zdarzeniu to ja miałem 50 różnych tekścików co mogłem im odpowiedzieć, ale na szczęście moja jest pyskata i przez lata doświadczenia umie ścinać takich gości w ćwierć sekundy.
Inna sprawa, że ja sam byłem gościem, który lubił #!$%@?ć coś chłopakowi przy ładnej lasce. I gorsze rzeczy robiłem, typu odbijanie do tańca laski gościowi połowę mniejszemu ode mnie, albo wchodzenie między tańczącą parę tyłem do gościa (
  • Odpowiedz