Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cały czas mam wrażenie, że moja osoba przyciąga same grube laski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efe3cf215d9fcf7250f04fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Od jakiegoś czasu mam tak, że jak po odpaleniu tindera dam pierwsze dwie laski w lewo, to dając trzecią w prawo będę miał nową parę. I zazwyczaj gdy to robię, moim oczom ukazuje się jakaś ulana Zośka, często ukrywająca to fotkami z góry (żeby ukryć potrójny podbródek) mimo, że większość lasek w parach mam szczupłą. Może taki algorytm, żeby na wejściu lajkować te najgorsze xd
@AnonimoweMirkoWyznania: @puto: @DaBas: mi się wydaje, że laski przy kości, tak samo jak brzydcy faceci po prostu lajkują na pałę wszystkich po kolei (albo większość) i liczą na łut szczęścia po prostu. Wyobraźcie sobie, że w avatarze to jest moje zdjęcie i ja też nie raz miałem lajki od grubszych (tu akurat widziałem dzięki pakietowi GOLD)... i tak się #!$%@? zastanawiam... jak taka pulchna laska w ogóle by się
@sralpies: Mnie tam się aż tak nie widzi. W sensie, niby z niej taka bomba, ale jest tak sztuczna i sukowata, że aż przykro patrzeć. Dla mnie super ładna aktorka to np. Hailee Steinfeld.
@MatiKosa: ma taką wulgarną stylówkę, to fakt, ale jakby zdrapać z niej tapetę, odkleić sztuczne rzęsy no to nie oszukujmy się, ale jest ekstraklasa. Ciało bezwzględnie, niezależnie od tego czy karyna, czy blachara, czy suka, no to jest absolutne 10/10 i to nie podlega dyskusji. Jędrne, wysportowane, wcięcie w talii, krągłości, cycki zrobione tak, że nie wyglądają jak doklejone i nadmuchane, dupsko odstaje, wytrenowane. Mówmy o faktach, a nie to co
@sralpies: Może i tak, ale o to chodzi - nie ma praktycznie czegoś takiego jak "normalna" laska, która osiągnie takie kształty, im w pewnym momencie z tym odbija. Ja tam nie chciałbym mieć takiej na poważnie. Ogromna uroda to tak jak nagły przypływ wielkiej gotówki (np. wygrana na loterii) - praktycznie nikt nie potrafi sobie z tym poradzić, toteż te laski są wulgarne, zarozumiałe i pomiatają facetami. Dlaczego? Ano bo wiedzą,
@MatiKosa: słusznie, że byś nie chciał. Jak znasz trochę życie to wiesz co się wiąże z posiadaniem laski powyżej 7/10.
Nie ma dnia żeby ktoś jej nie zaczepił na ulicy, żeby ktoś nie skomplementowal, ktoś nie wysrał propozycji seks za kasę na fb.
Jak z taką idziesz po ulicy to wszyscy faceci was skanują, jak wyglądasz jak #!$%@? to mogą też paść jakieś niewybredne żarty w waszą stronę.
Na imprezach po
@MatiKosa: teraz nawet mam tak z obecną. Wystarczy, ze ma jakieś krótkie spodenki czy sukienke przy ciele... wchodzimy razem do ogródka piwnego w centrum i nagle z gwarnych rozmów robi się niezreczna cisza i wszyscy się patrzą w naszą stronę z koparami uchylonymi. Przypuszczam, że jakbym był parę lat młodszy, mniejszy czy chudy to zaraz by się jakieś głupie teksty posypały od #!$%@? sebków. Przechodzimy alejką, na ławce 6 sebiksów pije
@sralpies: Dwa razy miałem spotkanie z takimi "ligowymi" - obie bardzo wysokie, super ubrane, faceci się oglądali aż. Ale jedna z nich z rozmowy to taka meh, poza tym pochodziła z bogatego domu i gadaj tu z taką. W sumie jeszcze jedna taka była, ona jeździ nowym S5, a ojciec chyba którymś prosiakiem Turbo. I tak jak mówisz, to jest doświadczenie, widzisz co się dzieje. Mówię, nie ma takiej możliwości praktycznie
@sralpies: I co, jak sobie z tym radzisz? Jest okej czy Ciebie to wkurza? Jesteś gotów prowadzić taki związek dłużej, widzisz tu potencjał na żonę? Ona się nie ogląda za innymi?
@MatiKosa: no i widzisz, znasz temat bardzo dobrze. I teraz puść laskę na wieczór panieński, jak ja swoją pod koniec lipca. Wiem, że podbije do niej z 50 facetów jednej nocy. I co mam zrobić?rozpłakać się? Śledzić ją? Zabronić? #!$%@? zrobię. To jest konsekwencja posiadania dziewczyny z ekstraklasy. Albo przywykniesz, albo odpadniesz przez ciągłe awantury o każdego zalotnika i tą #!$%@?ą presje ze wszystkich stron