Wpis z mikrobloga

@Qba1996: Ja tylko chciałbym zaznaczyć, że według wyliczeń jego propozycje spowodują deficyt w wysokości 25% budżetu. A "eksperci" ING nie podali żadnych obliczeń jak doszli do takich wniosków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1marcin1: Akcja Demokracja w ogóle się tym nie zajęła. Wrzeszczeli za to, że ING promuje osobę, której oni nie lubią.
@Grzesiu99: aha i sprzeciw ten polega na rozpętaniu histerii i napuszczaniu motłochu, bo bank pozytywnie ocenił program gospodarczy osoby, której nie lubimy, doprowadzając tym samym do wycofania się banku ze swoich słów. To jakbym ja wyraził sprzeciw wobec łapania posła Kalety przez posła Nitrasa lejąc tego drugiego po łbie. Sprzeciw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qba1996: bardzo starałeś się w tej wypowiedzi nacechować działania "akcja demokracja" jako dzikie etc. To dalej był tylko apel a twoje porównanie z przemocą fizyczną to strzał kulą w płot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qba1996: może ktoś by wydał taką opinię biorąc pod uwagę spór społeczny na temat tego czy nazywać Bosaka faszystą czy raczej po prostu zwolennika władzy autorytarnej. Tak czy inaczej to nie zmienia faktu że nie masz racji tam w tej długiej wypowiedzi na górze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzesiu99: rzekomy faszyzm Bosaka, czy też jego antywolnościowe kalumnie, w ogóle nie powinny być przedmiotem sporu, skoro analiza dotyczyła kwestii gospodarczych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qba1996: powinna być gdyż jeżeli jest on domniemanym faszystą to nieładnie jeżeli bank sobie go promuje. Nawet jeżeli jest autorytarny tylko (jest). Dobrze zeby nie było społecznej walidacji takich antydemokratycznych poglądów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzesiu99: promuje go pozytywnie opiniując program gospodarczy? ING wyraźnie napisał, że nie była to rekomendacja wyborcza, ani tym bardziej poparcie. Jeżeli będziemy ludzi w ten czy inny sposób usuwać ludzi za same podejrzenia, to dokąd zajdziemy? Nie można usuwać z przestrzeni publicznej osób lub poglądów tylko dlatego, że są kontrowersyjne. I czy demokracja jest jakimś dogmatem, którego nie wolno podważać? Czy wolno mi krytykować demokrację? Czy mogę twierdzić, że dyktatura jest