Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: wyobrażasz sobie że główny kandydat opozycji nie uczestniczy w debacie przedwyborczej w publicznej telewizji?


@Atreyu: wyobrażasz sobie ze prezydent kraju mówi ze żadnej debaty się nie boi i na każda się zgodzi po czym olewa zaproszenie na debatę zasłaniając się tym, ze to telewizja przeciwnika który nie ma w niej żadnej udziałów, jednocześnie będąca wlasnoscia wielkich przyjaciół prezydenta Amerykanów? Bo ja tak
@Atreyu: wyobrażasz sobie, że aktualny prezydent mógłby nie chcieć debaty w drugiej turze, bo nie będzie ona ustawką, jak to TVP ma w zwyczaju? W sumie to wyobrażałem sobie i wiem, że Duda nie zgodzi się na uczciwą debatę. A w TVN będzie ona dużo uczciwsza, w końcu TVN nie wyemitowało materiału pod tytułem "Rafał, ojciec narodu" a TVP już tak (tyle że nie Rafał, a Andrzej).

@LuxEtClamabunt: ale gówno,
po czym olewa zaproszenie na debatę


@Gluptaki: prawnie, zgodnie z kodeksem wyborczym - wymagana jest jedna debata telewizyjna, w mediach publicznych. Na niej stawiają się wszyscy i nie wyobrażam sobie by było inaczej

Ta się musi odbyć, takie prawo

A to czy ktoś chce robić więcej debat, TVN, wyborcza, pani z kiosku - to zupełnie osobny temat, one mogą się odbyć, ale nie muszą - prawo wyborcze tego nie wymaga