Wpis z mikrobloga

Mirabelki potrzebuje waszej rady. Chce wykonać kilka zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w celu ujędrnienia skóry twarzy i na poprawę kondycji włosów. W związku z tym mam kilka pytań bo jeszcze nie robiłem takiego liftignu.
Czy to jest standardowy zabieg który w każdej klinice wygląda tak samo czy są różne techniki? przeglądam oferty w #krakow i widzę że jest sporo gabinetów z bardzo wysokimi ocenami, średnia komentarzy 4.8-5.0. Czy w takim razie kierować się najlepszą ofertą cenową? Czy są ew. jakieś inne kryteria oceny jakości oferowanego zabiegu.

zauważacie dużą różnicę po wykonaniu tego typu zabiegu? planuje 4 zabiegi.

#medycynaestetyczna #uroda #zdrowie i może dla zasięgu #kosmetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@gardan: Możesz opisać co było przyczyną? Masz jakieś szersze informacje na ten temat? Gdzie robiła zabieg, jakie były następstwa?
Fakt słyszałem że tak jak z botoksem czy kwasem hia. są osoby które umawiają się na zabiegi u jakiś pseudo kosmetyków z fb. Ja biorę pod uwagę tylko klinikę, a sam zabieg będzie wykonywany przez lekarza.

@raFFcio: Czytałem dość sporo na ten temat, włącznie z publikacjami naukowymi i można śmiało powiedzieć