Wpis z mikrobloga

Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię coś,czego wydaje mi się, nie ma w Polsce. Tzn na 99% jestem pewien,ale wiadomo,zawsze jakiś wykopek może mnie oświecić :-)

Wszyscy tu znają te filmiki z zupkami chińskimi i ulamanymi zlewami. No to właśnie to robię. Tylko bez zupek chińskich.

Naprawiam wszystko. Od pękniętego zlewu,dziurawej wanny do peknietych drzwi pcv i uszczerbionych blatów.

Założyłem #instagram żeby trochę rozruszać biznes i byłbym wdzięczny każdemu,który poratuje mnie swoim drogocennym lajkiem. A jeżeli jesteś z #bialystok to mozliwe,że kiedyś mogę się Tobie przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.instagram.com/fixit_naprawy/

#majsterkowanie #diy #remontujzwykopem #dom
mondrymiszcz - Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1593882341erXtSjp0XB6jcCWWrQbTVc.jpg

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
@Shatter: pisałem wcześniej,są różne szpachle do różnych materiałów. Masz szpachle dwuskładnikowe,masz szpachle do drewna,masz szpachle z wloknem karbonowymi etc. No chyba wiadomo,że musi być to rodzaj szpachli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: bo producent taka wyprodukował? Nie wiem czy jesteś świadom,ale np lodzie też są naprawiane i nie idą na dno( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem za bardzo chcesz mi udowodnić,ale masz Internet to poszukaj sobie czy na pewno masz rację. Pozdro
  • Odpowiedz