Wpis z mikrobloga

Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię coś,czego wydaje mi się, nie ma w Polsce. Tzn na 99% jestem pewien,ale wiadomo,zawsze jakiś wykopek może mnie oświecić :-)

Wszyscy tu znają te filmiki z zupkami chińskimi i ulamanymi zlewami. No to właśnie to robię. Tylko bez zupek chińskich.

Naprawiam wszystko. Od pękniętego zlewu,dziurawej wanny do peknietych drzwi pcv i uszczerbionych blatów.

Założyłem #instagram żeby trochę rozruszać biznes i byłbym wdzięczny każdemu,który poratuje mnie swoim drogocennym lajkiem. A jeżeli jesteś z #bialystok to mozliwe,że kiedyś mogę się Tobie przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.instagram.com/fixit_naprawy/

#majsterkowanie #diy #remontujzwykopem #dom
mondrymiszcz - Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1593882341erXtSjp0XB6jcCWWrQbTVc.jpg

Pobierz
  • 218
@mondrymiszcz: instagram to słaby pomysł, już lepiej rób facebooka, dodaj się do wszystkich grup typu "Białystok - Darmowa Reklama, Usługi lub każde inne miasto i sami Ci klienci przyjdą" a najlepiej to działaj na lokalnych grupach jakiś mniejszych społeczności, ja miałem okazję się przekonać o tym, że reklama na całą polskę lub całe miasto jest gorsza niż kierunek lokalsi, zazwyczaj jest zdecydowanie większy i szybszy odzew.
@mondrymiszcz: ryzykowny biznes, Kaczor Donald miał kiedyś coś podobnego. Początkowo dostał trąbę po której przejechał walec. Później miał szklaną menażerię z powyłamywanymi nogami i zepsutą maszynkę do mięsa i żelazko. Skończyło się tak, że żelazko spaliło stolik a szklana menażeria została zmiażdżona w maszynce do mięsa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mondrymiszcz Powodzenia Mireczku ( ͡ ͜ʖ ͡)

A poradziłbyś czym najlepiej wypełnić ubytki w drewnie? Efekt by nie było widać nie jest konieczny. Nie chcę pod nowy zawias robić nowych dziur w ściance szafki tylko wkręcić śruby w dotychczasowe otwory, ale są one już bardzo rozrobione