Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: @bigger: Właśnie ten jest w miarę ok. Troszkę wyłazi ruda na tylnych nadkolach i na jednych drzwiach, ale progi są ok i podwozie po za kilkoma mniejszymi miejscami też git. Zamierzam go pomalować od spodu farbą do płotów xd
No i rok czau go szukałem, wszystkie inne jakie patrzyłem to były jak sito ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanKracy582: Bez rewelacji. Fordowskie 2.0 NGA 136 KM. Liczyłem w sumie że będzie mieć trochę lepsze wyposażenie, a niestety okazało się że jest to wersja bieda ediszyn+ (ma podgrzewane siedzenia i szyberdach)
W zasadzie to kupiłem go bo chcę się nauczyć czegoś więcej niż tylko wymiany oleju, a tu jak coś #!$%@?ę to nie będzie szkoda. Do tego większość części jest prawie za darmo. Jeszcze dostałem do niego książkę typu "zrób
Pobierz Tentypsie_patrzy - @PanKracy582: Bez rewelacji. Fordowskie 2.0 NGA 136 KM. Liczyłem w...
źródło: comment_1593889158TuP5IWiE3zZmxxX20n8qkv.jpg
@PanKracy582: 1000 złotych z pełnym bakiem! Samo paliwo to jest 1/4 ceny auta xD Co więcej, samochód ma ubezpieczenie na pół roku i ma nawet przegląd! Nie wnikałem czy jest on zrobiony legalnie, no ale jest xd.
Co do samej książki to widać że facet który to pisał i gość który to tłumaczył na polski, mieli wielką wiedzę. Wszytko jest opisane szczegółowo jak dla typowego nooba co nigdy silnika na oczy