Wpis z mikrobloga

Zbieram materiały na temat planów treningowych na przyszłą masę. Moim celem jest siła i hipertrofia a programem, który wydaje się dobrze odpowiadać tym wymaganiom jest 5/3/1 w wersji BBB (Boring But Big). Dodatkowo dostępna jest książka na ten temat, co pozwoli uzyskać rzetelną wiedzę, więc kolejny bardzo duży plus. Sądzicie, że ten program nada się dla kogoś na moim poziomie (330kg w totalu przy 77kg masy ciała)?

#mikrokoksy
  • 8
@Mahapralaja:

Nada się, tylko według mnie dużo trzeba w nim zmodyfikować pod własne potrzeby i nie tak jak Dave Tate pisze w książce. Z pewnością o wiele bardziej rozbudowałbym akcesoria i volume hipertroficznie aniżeli zalecenia. Naprawdę masy tym planem nie zbudujesz w sensie grindowaniem bojów - chyba, że jesteś genetycznym freakiem.

Ja bym Ci na takim poziomie zalecił

BP Day - 5/3/1 + 5x5 i 5x3 zmieniane co 3 tygodnie +
@Kasahara: Freakiem zdecydowanie nie jestem xD Właśnie zastanawiałem się jak byłoby z regeneracją przy takiej ilości bojów, skoro po 5x10 powtórzeniach przysiadu ledwo jestem w stanie robić dalej trening.

MC - 5/3/1 MC + 5x5 i 5x3 SQ zmieniane co 3 tygodnie


Czyli martwy ciąg standardowo, a co 3 tygodnie SQ zmienia się ilość serii w przysiadzie (3 tygodnie 5x5, następne 3 tygodnie 5x3)?

Mam zamiar tak dobrać akcesoria, żeby zmieścić
Pobierz
źródło: comment_1593887514V8HU1ZYChfAeNLtEnIwnlT.jpg
@Mahapralaja:

Jak chcesz szlifować technikę to warto aby częstotliwość była wieksza
Czyli w 1 dzień robisz MC + BBB SQ a w drugi SQ + BBB MC i wtedy masz siad i ciag dwa razy w tygodniu. Później jak stwierdzisz, ze technika jest git to możesz wrzucić w jeden dzień