Wpis z mikrobloga

Polska kurde...
Patusy miały tylko 2m do kosza. 2 cholerne metry i juz za daleko by buteleczki wyrzucić. Kolejni typowi wyborcy Adriana pewnie.
Straż miejska nie powinna karać ich mandatami bo to nic nie da tylko wlepiać 160h prac społecznych miesięcznie opartych o zbieranie smieci i pracę na wyspisku. Może zmniejszyło by to przy okazji rachunki za wywóz śmieci.
#bekazpisu #smieci #patologia #patologiazmiasta
Pobierz ishidar - Polska kurde... 
Patusy miały tylko 2m do kosza. 2 cholerne metry i juz za ...
źródło: comment_1593899477KUCEiB97yiVev4qAktLLJP.jpg
  • 15
@pinky_a_mozek w Niemczech chociaz żule są zachęceni by to zbierać bo prawie wszystko jest z kaucja i zarabiają na tym. Siedząc na ławce w hannoverze trzymałem pusta butelkę po jakimś soczku i jakas babka pytała mnie i kumpli czy może od nas wziąć. Tam sobie jakoś radzą a u nas jak w lesie ciągle... Berlin to duże miasto, moje to malutkie miasteczko bardziej i to jest przesada.
gdyby to były zwrotne to już by ich tam nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jonek_chlop_ze_wsi: przecież te brązowe wyglądają na zwrotne. Ogólnie bez paragonu ciężko odzyskać kaucję, więc również porzucone zwrotne mało kto zbiera, a teraz przy wirusie jeszcze trudniej żeby sklep chciał brudne butelki.

Więc oczywiście za zaśmiecanie służby powinny karać wysokimi mandatami i/lub obowiązkiem posprzątania okolicznego terenu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ishidar: W porządnym kraju byłyby porozrzucane plastikowe butelki po 3 litrowych jabolach.
W Polsce widzę jak w lesie, wszystko w jednym miejscu i w szkle - pan/pani sprzątający szybko pozbiera i wyrzuci.