Wpis z mikrobloga

  • 114
@Kakaranish: Nie udało się. Od 650 niby podłożył fikcyjna córkę Pani Heli(jego gosposia w Starej Wiośnie), ale ta przeszła na jasna stronę mocy i zrozumiała. Adaś pod koniec pojawia się epizodycznie.
  • Odpowiedz
  • 1004
@Polasz: Na początku oglądałem dla beki, później wciągnęło. Ostatnie sezony są na sile i widać dzisiejsza manipulacje, lokowanie produktu i pouczanie widzów.
  • Odpowiedz
  • 74
@Walus002: Nie oglądam CLN-u ale widać to bardzo dobrze na tym g. wplatywanie aktualnych sytuacji w Polsce w fabule. Nie wiem jak to obrać w słowa. Ale gdyby kręcili nadal byłoby namawianie widzów na Jarka i dobroć PiS gdzie się da. Nie ma niezależności fabuły od aktualnej sytuacji na świecie. Narzucanie poglądów poprzez fikcje w serialu.
  • Odpowiedz
@kseroboy: Ja mam pytanie: jak angelika skonczyla w warzywniaku co nie, to wczesniej czy pozniej bylo, ze jest zona Holendra co licytuje posiadlosc Walencika? Jakies wiecej szczegolow skad sie wzial Holender?
  • Odpowiedz
@kseroboy: Ale to jest posrodku, a nie pod koniec jak Holender podbija stawke na licytacji domostwa Walencika i okazuje sie, ze jest mezem Angeliki oszukancu. Podrabianiec, gowno zes obejrzal, a nie cala plebanie
  • Odpowiedz
@kseroboy: Czy zgodzisz się z moim stwierdzeniem, że tracz powinien mieć ksywę sracz?

Jakiejkolwiek intrygi się nie podjął, wielki czarny charakter to i tak na koniec dostawał po dupie ku uciesze starych ban przed telewizorami. Wielki pan sracz co zawsze wychodził na każdym pomyśle jak Zabłocki na mydle.
  • Odpowiedz