Wpis z mikrobloga

@boskakaratralalala: Powodzenia w brudzeniu swoich rączek. Ja nie szastam poparciem.
ps. Wzywanie do obowiązkowego oddawania głosu to absurd, możliwość wyboru powinna być przywilejem dla wybranych, świadomych wyborców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wAr1948: więc zamknij mordę na następnie 5 lat i ani słowem nie krytykuj następnego prezydenta. Skoro nie chciałeś sobie brudzić raczek patriotycznym obowiązkiem względem Rzeczypospolitej, to teraz nie będziesz miał prawa brudzić języka krytyką.
PS. Skoro masz takie, a nie inne podejście, tk ty świadom wyborcom nie jesteś.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Trumpa nie wybierałeś i nie masz prawa krytykować jego działań? Co to za gadka.

Część wyborców po prostu się brzydzi zarówno jednym jak i drugim kandydatem i nie ma ochoty na nich oddać swojego głosu. Swój głos oddali w 1 turze i to tyle.

Ogarnij kulturę.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Ja już głos na swojego kandydata oddałem w tych wyborach i mam wszelkie prawo by krytykować wybór pozostałej części społeczeństwa. Gratuluję, że w złudnym poczuciu obywatelskiego obowiązku, decydujesz się na przyłożenie ręki do kontynuacji popisu, jednocześnie legitymizując ich władzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yaah: xD ty tak poważnie? To Trump jest moim prezydentem? xD
@wAr1948: kiedy wy głąby zrozumiecie, że waszym obowiązkiem względem ojczyzny nie jest wybieranie waszego ukochanego kandydata, tylko dobro kraju? Skoro waszym zdaniem idealny kandydat odpadł, to teraz waszym obowiązkiem jest zdecydowanie przy urnie, który z dwóch pozostałych będzie dla kraju lepszy. A mówienie, że skoro mój odpadł, to na wybory teraz nie idę, jest szczeniackie. Strzelać to sobie możecie
  • Odpowiedz
będę ci tu #!$%@?ł, bo zachowujesz się jak gowniarz ze sterczącym z nosa gilem, a nie obywatel Polski. Twoi zasranym obowiązkiem jest wzięcie udziału w wyborach, nawet jeśli nie popierasz całkowicie jednego z kandydatów. I powtarzam, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy obydwoma kandydatami i nie potrafisz ocenić, który jest bliższy twoim przekonaniom, a który dalszy, to gówno się znasz na polityce i w ogóle nie powinieneś nigdy głosować, bo tak będzie lepiej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yaah: xD ty tak poważnie? To Trump jest moim prezydentem? xD

@wAr1948: kiedy wy głąby zrozumiecie, że waszym obowiązkiem względem ojczyzny nie jest wybieranie waszego ukochanego kandydata, tylko dobro kraju? Skoro waszym zdaniem idealny kandydat odpadł, to teraz waszym obowiązkiem jest zdecydowanie przy urnie, który z dwóch pozostałych będzie dla kraju lepszy. A mówienie, że skoro mój odpadł, to na wybory teraz nie idę, jest szczeniackie. Strzelać to sobie możecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: a to dlatego, bo nie wziąłeś udziału w wyborach. To tak trudno zrozumieć? Jak jesteś na imprezie i zamawiana jest pizza, a ty mówisz, że nie chce ci się jej wybierac, bo masz to gdzieś, co będziesz jadł i niech inni wybiorą, to również nie powinieneś później marudzić, gdy będzie ci niesmakowac. Co jest trudnego w zrozumieniu tego?
Jesli nie chcą zagłosować na Trzaskowskiego, to niech głosują na Dude. Masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: mylisz się, jest twoim obowiązkiem wzięcie udziału w wyborach. Jeśli chcesz się nazywać Polakiem, patriotą i obywatelem tego kraju, to masz również wzlgedniem niego obowiązki. Jest nim wybieranie prezydenta RP. Możesz go wybrać spośród dwóch kandydatów, których wybrali inni obywatele. Obaj kandydaci mają inne spojrzenie na świat, przyświecają im inne ideę, oraz są zwyczajnie różnymi ludzmi o różnych charakterach. To, jako rozumnemu człowiekowi, powinno ci wystarczyć, aby z tej dwójki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: mylisz się, jest twoim obowiązkiem wzięcie udziału w wyborach. Jeśli chcesz się nazywać Polakiem, patriotą i obywatelem tego kraju, to masz również wzlgedniem niego obowiązki. Jest nim wybieranie prezydenta RP. Możesz go wybrać spośród dwóch kandydatów, których wybrali inni obywatele. Obaj kandydaci mają inne spojrzenie na świat, przyświecają im inne ideę, oraz są zwyczajnie różnymi ludzmi o różnych charakterach. To, jako rozumnemu człowiekowi, powinno ci wystarczyć, aby z tej dwójki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boskakaratralalala: wybór mniejszego zła nie jest dobrym wyborem bo ciągle jest to wybór czegoś złego, wbrew twojej własnej woli. Na tym polegają demokratyczne wybory że równie dobrze możesz nie iść na wybory. Miałeś jednego kandydata w I turze, nie przeszedł dalej i tyle a ty próbujesz zrobić ku*wę z logiki i wcisnąć komuś głosowanie na siłę. Jeszcze próbujesz mnie obrażać. Co jest z wami nie tak ludzie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: po pierwsze, to był zwykły żart i nie chciałem cie obrażać. Po drugie, czy tego chcesz czy nie, ktos z tej dwójki prezydentem zostanie. Naprawdę wg ciebie oni są identyczni? Dla mnie też żaden nie jest idealny i mój kandydat przepadł w pierwszej turze, ale chcę mieć wpływ na to, kto wygra w drugiej. Wg mnie jeden jest wyraźnie lepszy, choć powtarzam, nie jest moim kandydatem. Jestem pewien, że choć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@boskakaratralalala: no oczywiście że zostanie prezydentem ktoś z tej dwójki ale ja nie muszę przykładać do tego ręki dzięki czemu będę miał czyste sumienie. Nie są identyczni, ale polityki ani jednego ani drugiego nie popieram więc jak mam zagłosować na któregoś z nich? A ja nie chcę mieć wpływu na to kto wygra w drugiej turze bo obu panów nie lubię i tyle. I nie uważam żadnego za lepszego. A nawet
  • Odpowiedz