Wpis z mikrobloga

Jeszcze przez co najmniej tydzień nie będę miał możliwości pomontować filmów z relacjami z tego sezonu #chilizgobim - niestety pandemia zweryfikowała plany wrzucania filmów na bieżąco. Prawdopodobnie wrzucę kilka na raz jak już będę mógł je zmontować. Z tego względu stwierdziłem, że zrobię relację zdjęciową z krótkimi opisami, bo według mnie jest już co pokazywać :) Będzie dużo zdjęć :) Wszystkie zrobione 4 lipca :)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #chili #ostrezarcie #rosliny #kwiaty #warzywa #owoce #wies #rolnictwo #ogrod #ogrodnictwo #owady #uprawa #domowyogrod #uprawiajzwykopem #pomidory
Pobierz gobi12 - Jeszcze przez co najmniej tydzień nie będę miał możliwości pomontować filmów...
źródło: comment_1594079124eiHQvjeoLMJFCRtOqIiRPg.jpg
  • 155
W tym roku mam jeszcze jedną kwaterę dla papryczek - daszek, pod którym w zeszłym roku rosły miechunki. Jest on położony na krawędzi ogrodu (gdzie dodatkowo zalega ciężka gliniasta ziemia) przez co jest trochę zapomniany i przez to zapuszczony. Z dobrych nowin to mój brat podciągnął tam nawadnianie kropelkowe, więc przynajmniej wodę mają. Krzaczki tam rosnące są trochę cherlawe, bo rosną w permanentnym cieniu:
Pobierz gobi12 - W tym roku mam jeszcze jedną kwaterę dla papryczek - daszek, pod którym w ze...
źródło: comment_1594079574ZfsP9XlipHKtEE2FpibF05.jpg