Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:00, Wtorek, 07 lipca 2020. Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego. Słońce wstało dziś o 04:22. Będzie oświecało nas 16 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:20. Ciemna noc zapadnie o 23:51, ale gwiazd można wypatrywać od 22:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 25
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie Drodzy! Dziś kończę z martwą linią i wybywam na kilka dni, więc jeśli będę się tu pojawiał, to bez wołania. Odrobina odpoczynku od kompa się przyda, a Augustów wzywa
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry!
Słońce niby świeci ładnie ale i tak zimno. Miłego dnia.
Moja silna wola jest za słaba. Nie chciałem jeść słodkiej bułki rano, ale ona tak na mnie patrzyła echhh (°°
Skoro wczoraj odszedł, to posłuchamy
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry ()

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Wczoraj podczas spaceru z niebieskim odkryliśmy małą winiarnię, jakieś 5 min drogi od naszego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) wino dobre, jedzonko dobre, niebieski nawet kupił butelkę cydru xD polecam, 10/10