Wpis z mikrobloga

@becvvv: Jaką logiką typie? Upierasz się, że 8gb jest wystarczające nawet do nowych gier, a ja ci podaję przykład, że nie jest, a ty dalej przy swoim xD

Co tu wiedzieć? Gra potrzebuje szybkiego dostępu do pewnych danych, więc ładuje duuużo danych (w końcu to gra, która musi wyświetlać wszystko real time) do ramu i sobie tam siedzą tyle ile trzeba, a że gry operują obecnie na ogromnych ilościach danych no
@zasadzka01: Ja niedawno musiałem na chwilę pozbyć się jednej kości i mając 8gb przy otwartej przeglądarce w tle gierki zaczynają lagować (w forza horion 4 ściny niemiłosierne przy ładowaniu mapy, a że to wyścigi w otwartym świecie, to praktycznie cały czas)
@becvvv: Ale zjeb. W przypadku COD: MW miałem 60fps ze spadkami do 50 i co to znaczy? Nic #!$%@?, bo miałem mikro-lagi właśnie przez małą ilość ramu (8gb). Daję filmik jak to dokładnie wyglądało, po dodaniu kości 8gb problem zniknął, przypadek? No #!$%@? nie.

Poza tym, wiesz czemu te lagi występowały? Bo ram był już zapchany (np. zapchane 7.8 / 8gb), a trzeba doczytać obiekty do których zmierzasz jako gracz. #!$%@?
spaduwamamrobote - @becvvv: Ale zjeb. W przypadku COD: MW miałem 60fps ze spadkami do...
@becvvv: #!$%@? się do słownictwa, mimo że wiesz, że mam racje typie #!$%@?. Wiadomo, że chodziło mi o ścinki (po stronie klienta), a nie o wysoki ping (po stronie klienta i serwera, ale po stronie klienta uwydatnione, bo na serwerze dzieje się swoje)...

#!$%@?ć cię trollu, nie odnosisz się do tego co piszę, tylko łapiesz za słówka i #!$%@? mówisz, a jeszcze mniej wiesz. Elo lamusuaku bez odbioru.