Wpis z mikrobloga

Możecie mi różowe wytłumaczyć dlaczego w dzisiejszych czasach większość kobiet w wieku 20 lat ugania się za 30 latkami? Serio, niektóre moje znajome po 21 lat a ich faceci to już zmarszczki i siwe włosy mają. Jednocześnie swoich rówieśników mają w doopie. Ja rozumiem że hajs, stabilizacja finansowa etc ale czy to jest aż tak ważne w tym wieku? Ledwo ze szkolnej ławki wyjdziecie i już trzeba się za starymi dziadami uganiać?

Chociaż może to chodzi o coś innego. Mam znajomą, która ma chłopaka rok starszego. Też student, nigdy w życiu nie pracował i nawet na starszego nie wygląda ale wielokrotnie słyszałem "no bo wiesz on jest starszy hihi". Co jest z wami?

Aha no i oczywiście najbardziej poszkodowani w tej sytuacji są młodzi chłopacy. Gdzie my mamy kobiet szukać? W podstawówce? Jak mam 20 lat i znajdę sobie 5 lat młodszą to podchodzi pod pedofilię, a moje rówieśniczki walą się z 15 lat starszymi dziadami XD Brzmi jak absurd ale taka prawda

#p0lka #przegryw #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
C.....1 - Możecie mi różowe wytłumaczyć dlaczego w dzisiejszych czasach większość kob...

źródło: comment_1594120393BfVDiHVb76LqJIyHhkudBA.jpg

Pobierz
  • 67