Wpis z mikrobloga

Mam sporo pomysłów na #harlekinydlaprzegrywow

1. Pasta dziejącą się w średniowieczu. "Dla Wać Przegrywów Romanse" gdzie zamożny właściciel ziemski Oskariatus z Deweloperowa zapładnia wszystkie białogłowy a jego chłop pańszczyźniany przegryw Mirko nie może znaleźć żony.

2. Pasta dziejąca się w klimatach arabskich. Gdzie syn bogatego szejka - Oshar bin Dewe-Loppa sprowadza p0lki modelki na imprezkę na jachcie. Następnie każe Julkom konsumować fekalia.

3. Pasta dziejąca się w Związku Radzieckim. Głównym bohaterem będzie bogaty chad z komunistycznej partii KPSS Oskarji Klaudiuszowicz Budowlanyj.

4. Pasta wojenna, dziejąca się w III Rzeszy. Głównym bohaterem będzie żydowski incel Joachim (Jew-cel) a antagonistą giga-aryjczyk chad oficer Luftwaffe - Otto Klaus Develöperecker.

5. Pasta dziejąca się na dzikim zachodzie. Protagonista - przegryw Indianin imieniem "Miękki Ptak" i antagonista chad szeryf Oscar Claude Develop ruchający mu żonę Indiankę w namiocie.

Co najpierw?

#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #pasta #piszzwykopem
B.....W - Mam sporo pomysłów na #harlekinydlaprzegrywow 

1. Pasta dziejącą się w ś...

źródło: comment_1594152021TyzK9mAT1Tz0kYLraUENkh.jpg

Pobierz

Co chcecie jako pierwsze?

  • 1 13.8% (79)
  • 2 17.0% (97)
  • 3 9.8% (56)
  • 4 37.0% (211)
  • 5 22.4% (128)

Oddanych głosów: 571

  • 59
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: wyrażam tylko swoją opinię, bo masz tendencję do używania zdjęć obrzydliwych dla mnie typów xD Tobie też się chyba każda różowa nie podoba? Jakaś zrobiona plastikowa pindzia z błyszczykiem zamiast mózgu Cię jara? Ten typ jest wg mnie odpowiednikiem takiej właśnie tępej dzidy i nie ma wiele wspólnego z prawdziwą męskością, fuj