Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_marzyciel: rządy po nie równają się prezydentowi z po w sytuacji kiedy mamy pisowski rząd, sejm, trybunał konstytucyjny i telewizje. Te wybory są po to, żeby wprowadzić do systemu kogoś kto może realnie zahamować działania sejmu i chociaż częściowo przywrócić trójpodział władzy. Jak dla mnie na miejscu rafała mógłby być nawet stanisław żółtek i tak bym zagłosował przeciw dudzie.
  • Odpowiedz
bo ja zarabiam obecnie 7 krotnie więcej niż 10 lat temu.


@niepoprawny_marzyciel: więc albo jesteś na tyle uległy i nieświadomy że przypisujesz zasługę PiSowi zamiast sobie, albo jesteś w zarządzie spółki państwowej dzięki PiSowi, albo - i tutaj dochodzimy do sedna - trollujesz
  • Odpowiedz
  • 1
@niepoprawny_marzyciel monopol władzy, poczytaj sobie, o tym jak to się kończy, pis olewa konstytucję i prawo ciepłym moczem, Kaczyński ma skłonności dyktatorskie, trzeba być na prawdę ameba bez pojęcia o świecie, żeby nie widzieć w jakim kierunku to zmierza. Przykłady można mnożyć, ale nie, olac całkowicie historię, po co uczyć się na błędach innych, bo przecież "za peło, osmiorniczki!!"
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: Wierutną bzdurą jest to, co napisałeś odnośnie francuskiej służby zdrowia. Wiem bo znam to z autopsji. Moje doświadczenia z paru lat mieszkania we Francji:
- wizyty u specjalistów - czas oczekiwania maksymalnie tydzień
- zakres podstawowej opieki dentystycznej - daleko wykraczający poza to, co masz w Polsce
- rehabilitacja ruchowa - z dnia na dzień
- leki, sprzęt rehabilitacyjny - w sporej części refundowane
Zresztą popatrz na ranking EHCI. Francja
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel ja mam pisorku +30lat i za peło żyło się lepiej, niż dzisiaj, do tego ich aferki to było nic przy pisowskich oraz nie byliśmy pośmiewiskiem za granicą i moi znajomi nie pytali: Czy w Polsce bijemy gejów?
A dzisiaj...
  • Odpowiedz