Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za radą naczelnych diviarzy wykopu @TestoDepot @programista1992 poszedłem na #divyzwykopem żeby stracić prawictwo.
Teraz mam rzeżączkę.
Chciałbym coś napisać o was ale nie przepuszczą przez anonimowe. Mam nadzieje że was zbanują.

#przegryw #seks #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f06c9b20494883b11f22b65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 87
OP: @rocky93 @niochland
Odpowiadam jeszcze raz grzeczniej, żeby moderacja puściła. Diva była za 400/h więc nie wiem czy to poziom biedaka. Seks był w gumie, a oral bez.

@TestoDepot @programista1992
Szkoda że nie mogę was tu zwyzywać, powiem wam tylko geniusze że przez oral też się można zarazić i jakikolwiek inny intymny kontakt z drugą osobą. No ale mój błąd że zaufałem osobom które nie mają o seksie żadnego pojęcia.

@
@AnonimoweMirkoWyznania

że przez oral też się można zarazić i jakikolwiek inny intymny kontakt z drugą osobą


Oczywiscie, ze mozna. Dlatego stosunek tylko w gumie i odradzam calowac sie z diva lub robic jej minetę. Jesli nie byles tego swiadomy to cóż... przynajmniej teraz już jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że nie mogę was tu zwyzywać


@AnonimoweMirkoWyznania: możesz za to pisać lepsze baity ( ͡° ͜ʖ ͡°).

powiem wam tylko geniusze że przez oral też się można zarazić


@AnonimoweMirkoWyznania: a ktoś twierdzi, że nie?

zaufałem osobom które nie mają o seksie żadnego pojęcia.


@AnonimoweMirkoWyznania: odezwał się ten co ma XD. W ogóle co to za #!$%@? ''zaufałem''? Dorosły jesteś to za siebie odpowiadasz. Co,
jak idziesz na diving i się całujesz to XD.


@TestoDepot: Kiedyś na roksie widziałem ogłoszenie z odkrytą twarzą brzydkiej lochy 35 lat która miała w opisie, że pocałunki z języczkiem za dopłatą 50 zł. Więc jest pewnie sporo chętnych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)