Wpis z mikrobloga

Serio wszyscy ci, którzy mają zamiar oddać nieważny głos myślą, że to coś będzie znaczyło? XDDD
Rząd, który jedyne czego chce, to umocnić swoją władzę będzie miał w dupie nieważne głosy, nawet jeśli będzie ich 20%. Kiedy władza wykazała jakieś zainteresowanie niezadowoleniem społeczeństwa?
Protestujący lekarze? Byli antagonizowani z resztą w TVP.
Strajkujący przedsiębiorcy? Poza zastosowaniem gazu pieprzowego i zatrzymaniami nie zrobiono niczego.

Oni mają wszystkich w dupie, nie wiem o co się łudzicie robiąc coś takiego XD
#polityka #neuropa #4konserwy #takaprawda #bekazpodludzi
  • 27
@kasztanowcowiaczek: Pójście na wybory i oddanie nieważnego głosu to jest największe frajerstwo jakie istnieje xD
Serio nie rozumiem sensu tego, czemu ktoś marnuje czas żeby pójść do komisji oddać nieważny głos? Jak już nie masz kandydatów to zostań w domu, przecież nie ma żadnego prawnego narzędzia które unieważnia wybory jeśli będzie dużo nieważnych głosów, co najwyżej to sobie w komisji pomyślą że jakiś debil nie potrafi poprawnie zaznaczyć krzyżyka xD
@kasztanowcowiaczek: imo jeśli ktoś ma zostać w domu to lepiej zeby 'spalił' głos i żeby potem ta kartka poszła do urny aniżeli mieli ją pod ręką ludzie w komisji którzy mają zamiar kombinować z głosami..
fanatycy znajdą się po jednej i po drugiej stronie i nie wierzę w to że ktoś nie będzie kombinował.
lecz sam fakt nie głosowania w ogóle oznacza akceptację tego co będzie.. więc potem #!$%@? jak to
@tomasz-terlecki daje to o tyle że przy dużej liczbie politycy będą trochę inaczej kalkulowac swoje kampanie.boto będzie znaczyło że wyborcy są aktywni i jak ppdpadniesz to w końcu ktoś ich przekona do siebie. Taki wyborcą jestgroźniejszy niż taki który całkiem nie chodzi
@miki4ever: @PeterFile: @kasztanowcowiaczek: @chianski: @kasztanowcowiaczek: Wiecie co? W pierwszej turze najpierw zaznaczyłem Jakubiaka, a później sobie pomyślałem, że a #!$%@? z tym.
Zakreśliłem więc też Witkowskiego oraz dopisałem Krystiana Pudzianowskiego (i zaznaczyłem).

A w tej turze zamierzam po prostu namalować wielkiego #!$%@? na kartce. Takiego fest, bez żył. To jest moja forma manifestu, ale przecież nie zesrajcie się, "żartuję" sobie, normalnie zagłosuję na A lub B (zależy