Wpis z mikrobloga

@mirabelka_M: po zdjęciu założyli mi stały retainer od jedynek do trójek. Na noc masz zdejmowany retainer aby resztę trzymać w miejscu. Niestety tak to wyglada. Ja nie miałem dużej wady - zrotowane dolne jedynki i górne nachodzące na siebie. Większość czasu zajęło przeciąganie zębów, miałem za bardzo ściśnięte, wyrwałem połatane 6ostki bo szkoda było zdrowych nigdy nie ruszonych ósemek. I tak zeszło dwa lata. Będziesz miała piękny uśmiech i powodzenia :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@morti92: no co Ty, ja jem wszystko :D tylko trzeba uważać, żeby jakoś zachłannie nie zjeść czekolady z orzechami dużymi albo sezamków, ale naprawdę jeśli chodzi o jedzenie to jest żaden problem :D mi każdy mówił też, że po posiłku będą całe druty z przodu w jedzeniu i jakoś nie mam tak i da się utrzymać te higienę i estetykę bez większego wysiłku.
@mirabelka_M mam aparat już od miesiąca - nie żałuję ani jednej złotówki. Założyłam sobie aparat samoligaturujacy i praktycznie, co tydzień można obserwować lekkie zmiany. Za dwa tygodnie mam druga wizytę i czuję, że przy tej będzie troszkę bolało, nawet bardziej niż po założeniu, ale i tak nie mogę się doczekać! ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BiletNaKrucjate: z tego co wiem nocne to kiedyś były popularne i to wśród dzieci - ja i bracia nosiliśmy, ale efekty na prostowanie nie były powalające. Tym bardziej jak u Ciebie jest bardziej krzywy zgryz to wątpię że by coś dał. Tak to pakują w stały, ja innego nie brałam pod uwagę. Za górny łuk zapłacilam 3k + do tego wizyty wcześniej i leczenie zębów, przygotowanie ich. Dolny zakładam za chwilę