Wpis z mikrobloga

Muszę załatwić przekładnię do transportera t5, bo cieknie mi płyn wspomagania z niej. Mechanik rzucił hasło Częstochowa. Tak więc pytam, czy taką przekładnię mogę kupić w dowolnym sklepie z przekładaniami, czy to musi być jakiś sprawdzony dostawca. Macie doświadczenie w tym temacie?

#mechanikasamochodowa #mechanika #samochody
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Sm3rf1k: no, byłoby super jak by to do końca miesiąca zrobić. Auto jeszcze skręca, ale płyn ubywa. Trzeba dolewać co 1,5 tygodnia.
Nie regeneruj, zazwyczaj pomaga to na krótko, bo zazwyczaj tylko uszczelniacze wymieniają, a reszta „polata”. Najlepiej kupić używkę w dobrym stanie albo nową jak nie kostuje miliony monet. Zobacz co jest z gwarancją, czasem jest zapis że serwis albo specjalista musi zamontować, a później się bujasz... Zazwyczaj mechanik ma rabaty w hurtowniach i kupi taniej niż zwykły mirek, no i masz pełną gwarancję, nic cie nie obchodzi. Jest to dosyć ważne bo
@Sm3rf1k: Bo mechanicznie była sprawna. Jak jest wydarta zębatka czy przekładnia ( zależy od konstrukcji) i wymienią tylko uszczelniacze to na dwoje babka wróżyła. Ja regenerowałem koło mnie, typ niby tylko się tym zajmuje, lata doświadczeń, a zaraz wszystko ciekło.