Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux: @Alsgn_: @Kubku: @gtk90: @ziemba1: @Tosiek14: @zielony92: @zsxdcfvgb: @zielony92:
Mem powstał na grupie FB Niskie Składki. Szybko rozprzestrzenił się po #!$%@? i podsekcjach tematycznych. Później wynoszony na FP polityczne (NIE, Stonoga, Polityczne LSD etc). To jest prawdziwa geneza ruchu ośmiu gwiazdek. Trzy dni temu trafił do mainstreamu, jeżeli przez to rozumieć można podchwycenie tematu przez polityków i serię pytań "co to jest ***
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz-lux: @Alsgn_: @Kubku: @gtk90: @ziemba1: @Tosiek14: @zielony92: @zsxdcfvgb: @zielony92:

Mem powstał na grupie FB Niskie Składki. Szybko rozprzestrzenił się po #!$%@? i podsekcjach tematycznych. Później wynoszony na FP polityczne (NIE, Stonoga, Polityczne LSD etc). To jest prawdziwa geneza ruchu ośmiu gwiazdek. Trzy dni temu trafił do mainstreamu, jeżeli przez to rozumieć można podchwycenie tematu przez polityków i serię pytań "co to jest ***
  • Odpowiedz
@zielony92: @StaraSzopa:
Wiadomo, że pojawiało się to wcześniej, ale bez "impetu", randomowo, ale sam ruch mema pojawił się już ok. 3 miesiące temu. Na tej grupce mnie akurat nie ma, nie mam dostępu do postów. Od 1,5 miesiąca mem ostro grillowany na #!$%@? i grupach powiązanych, od ok. 2-3 tygodni też na wykopie, w ostatnim tygodniu już grubo, a ostatnie dni mainstream. To moje subiektywne spostrzeżenia (dużo lurkuję).
  • Odpowiedz