Wpis z mikrobloga

Przed pierwszą turą zapisałem się na głosowanie w miejscu w którym wypoczywałem. Niestety przez brak wiedzy przed wyjazdem z "kurortu" wraz z moja różową nie pobraliśmy z urzędu zaświadczenie o możliwości głosowania. A więc dzisiaj czeka nas trip na zadupie. Trzymajcie kciuki !!

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #zalesie
Pobierz Ciastunio - Przed pierwszą turą zapisałem się na głosowanie w miejscu w którym wypocz...
źródło: comment_1594536589OqdZSee2C9lVzJ0r9kahu7.jpg
  • 78
@Ciastunio: Trochę nie rozumiem zachwytów. Z jednej strony śmiejecie się (słusznie zresztą) z ludzi, którym trzeba tłumaczyć, że głosy na Dudę z pierwszej tury nie przechodzą dp drugiej i tego, że to oni będą decydować. A teraz nagle zachwycajcie się, że decydować będzie gość, który nie wie jak i gdzie zagłosować.
@Ciastunio: nie chcę narzekać, ale nie wiem, czy nie wygodniej dla Was jest jechać do Rzeszowaautostradą, a dopiero potem z Rzeszowa na Domaradz-Brzozów-Sanok


@gimnazjumqqq: J/w.
To jest spoko trasa jak się jedzie przez obwodnice Rzeszowa właśnie, wszelkie wcześniejsze zjazdy z autostrady zdecydowanie na minus.
Całkiem przyjemna trasa odkąd jeszcze obwodnice Sanoka zrobili.
@Ciastunio szacun. Ja miałem podobnie. Ale dostałem sms-a że będę musiał głosować tam gdzie się przepisałem, w dzień wyjazdu. Poszliśmy do urzędu i po 3 godzinach dostaliśmy swoje zaświadczenie. Swoją drogą, mogłoby to być nieco bardziej zaznaczone w momencie przepisywania się do innego lokalu. Wtedy olalbym 1. Turę.
@becvvv: nie można tego było załatwić przez internet. Po przepisaniu się na pierwszą turę jedynym rozwiązaniem było zabrać z urzędu gminy aktualnego miejsca pobytu zaświadczenie o możliwości głosowania gdziekolwiek. Nic innego nie wchodziło w grę, a o tym większość została poinformowana dopiero po pierwszej turze.